INSERT INTO sites(host) VALUES('videosift.pl') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) videosift.pl 网站价值¥147,572(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is videosift.pl at pl.whois-servers.netDOMAIN NAME:
videosift.pl

registrant type: organization

nameservers: ns1.dobryserwer.net.

ns2.dobryserwer.net.

created: 2016.12.06 09:12:17

last modified: 2016.12.07 00:47:46

renewal date: 2017.12.06 09:12:17no optiondnssec:
UnsignedTECHNICAL CONTACT:


company: Michau Enterprises Limited

street: Chytron 26, Office 21

city: 1075 Nicosia

location: CY

phone: +357.22761649

last modified: 2012.04.06

REGISTRAR:


Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

tel.+357.22761649

fax:+357.22767543

e-mail:domains

http://www.AfterMarket.pl/contact.phpWHOIS database responses:
http://www.dns.pl/english/opiskomunikatow_en.htmlWHOIS displays data with a delay not exceeding 15 minutes in relation to the .pl Registry system

Registrant data available at http://dns.pl/cgi-bin/en_whois.pl

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 videosift 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:Niesamowita lektura – na każdy dzień
Description:
Keywords:
Body:
Niesamowita lektura #8211; na każdy dzień
Skip to content
Primary Menu
Strona główna
52 książki w ciągu roku
Kontakt
O nas
Search
Close
Search Site
Search
Niesamowita lektura
Lis 28, 2016
Post a Comment
Bestselerowa książka #8211; #8222;Jak powietrze #8221;
„Jak powietrze” bestselerowa książka, której autorką jest Agata Czykierda-Grabowska ukazuje, że jeden, jakże krótki moment może odmienić całe nasze dotychczasowe życie. Tworzona w nurcie new adult jest nieskomplikowana, prosta, przystępna, porywa i zachęca do czytania.
Zderzenie dwóch światów
Agata Czykierda-Grabowska, swoich bohaterów stworzyła na zasadzie kontrastów. Rzec można, że jest to zderzenie dwóch jakże różnorodnych światów. Dominik jest mechanikiem a na co dzień opiekuje się dwójką dzieci w wieku pięciu lat. Pomimo, że nie ma charakterystycznych cech, to jednak potrafi wywrzeć niesamowite wrażenie. Już w chwili, kiedy poznajemy do jako bohatera książki „Jak powietrze” pokazuje swoją lojalność, poczucie odpowiedzialności, opiekuńczość, a przede wszystkim niesamowicie piękną i bardzo delikatną duszę.
Dominik
Dominik bywa człowiekiem zamkniętym w sobie, wpływ na to mają złe wspomnienia oraz ból, który trudno ukoić. Mimo, że życie go nie oszczędzało ukrywa negatywne emocje i stara się uśmiechać do ludzi. Fakt, iż jego przeszłość jest trudna sprawia, że w pewnych momentach jest również cyniczny, dumny, a wręcz niemiły. Zaskakuje swoją bezpośredniością i przy bliższym poznaniu wychodzą na światło dzienne wszystkie jego pozytywne cechy.
Oliwia
Oliwia to zupełne przeciwieństwo Dominika, autorka przedstawia ją jako postać niemalże idealną, pozbawioną wad. To kobieta, która całym sercem otwarta jest na świat, wyróżnia się ogromnym, gorącym sercem, dlatego pomoc innym jest dla niej priorytetem. Kobieta nie ocenia innych ludzi, nie czyni porównań, przeciwnie stara się zrozumieć sytuację drugiego człowieka, pomimo, że bardzo różni się od niej. Jeśli kocha to na zawsze i całym sercem, jest zdolna do poświęceń i uczciwa.
Nieuwaga czy szczęśliwy traf?
Zarówno Dominik jak i Oliwia to ludzie młodzi, którzy niczym charakterystycznym nie wyróżniają się w tłumie. Co więcej, są od siebie bardzo różni, łączą ich tylko traumatyczne zdarzenia z przeszłości. W chwili, kiedy kobieta potrąca Dominika, co kończy się złamaniem nogi, stanowi moment zwrotny dla obojgu bohaterów. Dziewczyna wie, że Dominikowi bardzo trudno jest wykonywać obowiązki ze złamaną nogą, dlatego postanawia pomóc mu jak tylko może. Pomaga mu wychowywać rodzeństwo, które szybko obdarza prawdziwą i szczerą miłością.
W tym momencie w oboje bohaterów zaczynają wikłać się w romans, pomimo że rozsądek podpowiada, iż nie jest to dobry pomysł, mając na uwadze przeszłość, to jednak uczucie staje się coraz gorętsze i coraz bardziej namiętne. Los jednak nie jest dla nich łaskawy, nie oszczędza a przeciwnie kładzie na drodze przeszkody.
Czy zakochani są wstanie przezwyciężyć wszystkie trudności, które zgotował im los? Czy uda im się stworzyć związek pełen miłości, bez kłamstw i niepowodzeń?
Lis 23, 2016
Post a Comment
Szacunek do siebie
Dieta nie jest wyłącznie sposobem na gubienie zbędnych kilogramów. To przede wszystkim jeden z aspektów dbania o siebie, okazywania sobie dobroci.
Otyłość kontra kult szczupłości
W dwudziestym pierwszym wieku ludzie żyją w pewnym dysonansie. Z jednej strony problem nadwagi i otyłości urasta do rangi epidemii, ale jednocześnie wciąż niezmienny jest kult szczupłego ciała. Co więcej, to właśnie atrakcyjny wygląd postrzegany jest jako synonim sukcesu. Nie dziwi zatem ogromna popularność, jaką cieszą się różnego rodzaju poradniki poruszające temat diety. A osoby, podejmujące się zadania powszechnego odchudzania ludzi, stają się niemal ikonami stylu życia. Ogromna społeczna chęć walki z kilogramami sprawiła, że co chwilę pojawiają się kolejne pomysły, jak osiągnąć na tym polu sukces. W natłoku inspiracji można się jednak zagubić. Tym bardziej, że wiele przekazów medialnych sprowadza się do jakiejś cud diety, która w niedługim czasie ma zapewnić sukces. Niestety cudowne metody się nie sprawdzają. A nawet jeśli, to przynoszą raczej krótkotrwałe efekty. Poza tym wymagające diety pokazują, że człowiekowi nie zależy na zadbaniu o siebie. On chce siebie ulepszyć. Życie nie powinno jednak wyglądać na naprawianiu siebie. Szczęście to natomiast opiekowanie się sobą. I tak dochodzimy do książki autorstwa Tary Stiles. ,,Dieta na Twoich zasadach #8221; powstała nie tylko po to, by zmieniać nawyki żywieniowe czytelników, choć niewątpliwie są one ważnym elementem dbania o siebie. Jednak ta pozycja przede wszystkim pomaga spojrzeć na życie nieco inaczej.
Z szacunku do siebie
Kto szanuje siebie, ten o siebie dba. Ćwiczy dla zdrowia, a nie idealnych wymiarów. Sięga po pełnowartościowe produkty, gdyż dostarczają one energii. Pije dużo wody, która dodatkowo zwiększa pokłady sił, a jednocześnie pomaga pozbyć się toksyn z organizmu. Można tak wymieniać jeszcze długo. Najpierw jednak należy założyć, że wszystkie podejmowane czynności mają służyć zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Do tego zachęca Tara Stiles i naprawdę warto jej posłuchać. Niedowiarkom zaleca się natomiast spojrzenie na wygląd autorki. To uśmiechnięta, zadowolona z życia młoda kobieta, która stanowi najlepszy dowód na to, że jej podejście do diety się sprawdza. W książce ,,Dieta na Twoich zasadach #8221; pełno jej wskazówek, jak żyć, by każdego dnia wzmacniać swój organizm, dbać o wygląd, zdrowie, nastrój. Do najważniejszych można zaliczyć chociażby:
ćwiczenia mają nie tylko budować siłę, ale również oczyszczać organizm, idealne są do tego ćwiczenia oddechowe, których nie brakuje w jodze;
gotuj samodzielnie i jedz naturalnie;
ćwiczenia dostosuj do swoich możliwości, szukaj aktywności, która dostarczy ci przyjemności.
To proste wystarczy zacząć.
Lis 22, 2016
Post a Comment
Despotyczny monarcha i jego szósta żona
Koniec okresu panowania króla Henryka VIII nie jest tak znany jak jego początek. O jego szóstej żonie, Katarzynie Parr, opowiada książka Philippy Gregory Ostatnia żona Tudora. Poskromienie królowej. Ta zajmująca powieść historyczna należy do bestsellerowego Cyklu Tudorowskiego tej autorki. Pozwala czytelnikowi zapoznać się z fascynująca historią dworu Tudorów u kresu panowania wielkiego króla. W przeciwieństwie do niektórych z wcześniejszych części serii, tu romans nie jest na pierwszym planie, co czyni książkę przede wszystkim wciągającą powieścią polityczną.
Koniec charyzmatycznego władcy
Gdy myślimy o Henryku VIII, przed oczami staje nam potężny mężczyzna w sile wieku, który słynął z burzliwych romansów i licznych związków małżeńskich. Jakkolwiek nie oceniać jego panowania, nie można odmówić słynnemu królowi siły charakteru i zdolności przywódczych. W powieści Gregory sytuacja ta jednak uległa już zmianie. Henryk jest schorowany, otyły i stary, ale wciąż przekonany o swoim wielkim powodzeniu u kobiet. Katarzyna Parr, młoda wdowa, jest zakochana w innym mężczyźnie, ale nie ma wyboru, gdy wpada w oko władcy. By nie stracić życia, godzi się na małżeństwo z przerażającym człowiekiem, który jest cieniem przeszłego siebie.
Prawa kobiet w XVI wieku
Książka dotyka ważnej kwestii niezależności kobiet. Katarzyna Parr wyróżnia się na tle poprzednich małżonek króla inteligencją, wykształceniem i zdolnościami dyplomatycznymi. Mimo to nie ma nic do powiedzenia w tak ważnej dla niej kwestii powtórnego małżeństwa. Próbuje realizować politykę dążącą do reformacji religijnej, ale to ściąga na nią nienawiść ambitnych dworzan. Musi uniknąć spisków i manipulacji, sama próbując walczyć o swoją pozycję z wybuchowym władcą. Gdy w grę wchodzą oskarżenia o herezję, jej sytuacja staje się wyjątkowo dramatyczna… W końcu nie chce skończyć jak Anna Boleyn, która też była kiedyś ukochaną żoną króla.
Realia historyczne
Philippa Gregory pisze swoją książkę z dzisiejszej perspektywy. Choć stara się trzymać faktów historycznych, Ostatnia żona Tudora czasami wydaje się opowiadać o kobiecie zbyt nowoczesnej jak na czasy, w których przyszło jej żyć. Nie ulega jednak wątpliwości, że król stał się tyranem o zmiennych nastrojach, którego sprytna żona potrafiła opanować. Powieść jest bardzo interesująca dla wszystkich zainteresowanych epoką Tudorów i pozwala wczuć się w sytuację, w jakiej znalazła się główna bohaterka. Z jednej strony Katarzyna była pierwszą kobietą, która opublikowała książkę pod własnym nazwiskiem. Z drugiej, król ubezwłasnowolniał ją w wielu sprawach i nie pozwalał rozwinąć jej skrzydeł.
Lis 06, 2016
Post a Comment
Rainbow Rowell
Rainbow Rowell to pisarka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Amerykańska autorka ma na koncie wiele bestellerowych powieści, które rozeszły się w setkach tysiecy egzmeplarzy w wielu krajach, zyskując sobie uznanie rzesz czytelniów. Pisarka ma na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym między innymi Goodreads Choice Award: Literatura piękna oraz Goodreads Choice Awards Best Young Adult Fiction, a także liczne nominacje, w tym Goodreads Choice Awards Best Young Adult Fantasy amp; Science Fiction.
Najważniejsze książki 
W dorobku pisarskim Rainbow Rowell widnieją takie pozycje, jak „Eleonora i Park“, „Kindred Spirits“, „Fangigrl“, „Lina Serc“, „Nie podddawaj się“. „Załącznik“. Ogromną popularność oraz uznanie, zarówno ze strony czytelników, jak międzynarodowej krytyki literackiej, zdoybyly sobie przede wszsytkim powieści „Fangirl“ oraz bestellerowa „Linia Serc“. Amerykańska pisarka jest zgodnie uznawana za jedną z najwybitniejszych współczesnych przedstawicielek prozy młodzieżowej. Wszystkie jej książki posiadają wyraźnie zaryzowany walor edukacyjno-pedagogiczny, jednak, w odróżnieniu od wielu innych autorów tego nurtu w literaturze, mieszkająca w Nebrasce pisarka potrafi pisać tak, aby przyciągnąć zainteresowanie młodych czytelników(świadczą o tym dobitnie same liczby: każda kolejna powieść autorsstwa Rowell to nakłady w ilosciach kilkuset egzemplarzy oraz przekłady na wiele języków). Autorka jest chwalona za przenikliwość, talent narracyjny a także umiejętność budowania wciągającej intrygi. Jej książki, chociaż formalnie należą do gatunku literatury młodzieżowej, znajdują czytelników również wśród dorosłej publiczności, co według recenzentów wynika po prostu z niepospolitego daru ciekawego opowiadania historii, jakim jest obdarzona pisarka.
Życiorys
Rainbow Rowell urodziła się 24 lutego 1973 roku w stanie Nerbaska. Już w wieku 24 lat, zaraz po ukończeniu studiów na wydziale dziennikarstwa na Uniwersytecie Nebraska, rozpoczęła swoją karierę dziennikarską w gazecie Omaha World-Herald”. Jej talent sprawił, że szybko stała się pierwszą w historii gazety kobietą, która miała felieton oraz własną kolumnę. W 2013 roku wydała dwie swoje pierwsze powieści Fangirl oraz Eleanorę i Park. Pierwsza z książek została uznana przez „New York Times“ za najlepszą powieść młodzieżową roku, natomiast Elononra i Park uplasowała się w pierwszej dziesiątce najlepszych książek roku w prestiżowym rankingu Amazona. Amerykańska autorka jest znana z dużej powściągliwości jesli chodzi o ujawnianie swojego życia prywatnego oraz ze spokojnego, rodzinnego trybu życia. Mieszka w mieście Omaha w stanie Nebraska. Na codzień zajmuje się pisaniem kolejnych książek oraz wychowywaniem dwóch synów.
Posts navigation
Older posts rarr;
„ Przegrywa nie ten który padł, lecz ten który nie chciał powstać.”
Search for:
Search
Sierpień 2017
P
W
Ś
C
P
S
N
laquo; Lis
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Najnowsze wpisy
Bestselerowa książka #8211; #8222;Jak powietrze #8221;
Szacunek do siebie
Despotyczny monarcha i jego szósta żona
Rainbow Rowell
Teraz damy radę
Najnowsze komentarzeArchiwa
Listopad 2016
Kategorie
Bez kategorii
2017 copy; Niesamowita lektura. Crafted with love by SiteOrigin.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:1.405ms 黑ICP备09072263号