INSERT INTO sites(host) VALUES('tuning-zone.pl') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) tuning-zone.pl 网站价值¥286,125(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is tuning-zone.pl at pl.whois-servers.netDOMAIN NAME:
tuning-zone.pl

registrant type: individual

nameservers: uk1a.mybargainhost.net.

uk1b.mybargainhost.net.

created: 2015.10.02 13:44:52

last modified: 2016.09.21 11:23:49

renewal date: 2017.10.02 13:44:52no optiondnssec:
UnsignedTECHNICAL CONTACT:


company: Michau Enterprises Limited

street: Chytron 26, Office 21

city: 1075 Nicosia

location: CY

phone: +357.22761649

last modified: 2012.04.06

REGISTRAR:


Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

tel.+357.22761649

fax:+357.22767543

e-mail:domains

http://www.AfterMarket.pl/contact.phpWHOIS database responses:
http://www.dns.pl/english/opiskomunikatow_en.htmlWHOIS displays data with a delay not exceeding 15 minutes in relation to the .pl Registry system

Registrant data available at http://dns.pl/cgi-bin/en_whois.pl

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 tuning-zone 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:Niezależny blog Ryszarda | Miejsce gdzie przeczytasz o wielu ważnych rzeczach
Description: color: #ffffff; }
Keywords:
Body:
Niezależny blog Ryszarda | Miejsce gdzie przeczytasz o wielu ważnych rzeczach
Niezależny blog Ryszarda
Miejsce gdzie przeczytasz o wielu ważnych rzeczach
Afrykańskie mango pozytywna strona chudnięcia
Posted by admin
on Wrzesień 27, 2016
różne /
Możliwość komentowania Afrykańskie mango pozytywna strona chudnięcia została wyłączona
Pozytywna samoocena jest z pewnością bardzo ważnym czynnikiem szczęśliwego życia. Wiele osób ma z nią jednak problemy. Bardzo często dzieje się tak za sprawą nadmiernej wagi, może w tym pomóc suplement african mango, jeżeli dobrze go zastosujemy.
Otyłość może nie tylko wpływać na nasze postrzeganie własnej osoby, ale także powodować wiele niebezpiecznych dla zdrowia schorzeń. Ze względu na to na rynku pojawia się wiele propozycji cudownych diet, które mają pozwolić na jak najszybsze i najprostsze utracenie wagi.
Rozwija się dynamicznie branża dietetyczna, popularne stają się zawody osobistego trenera czy dietetyka. Nie każdego jednak stać na zapewnienie sobie takiej profesjonalnej pomocy. Takim osobom pozostaje na własną rękę poszukać odpowiadającej im diety. W poszukiwaniach bardzo pomocnym narzędziem jest Internet, gdzie znajdziemy dostęp do niezliczonych opinii ekspertów i konsumentów. Ostatnio prym w Internecie wiedzie składnik diety jakim jest afrykańskie mango. Jest to owoc różniący się od zwykłego ogólnodostępnego w sklepach mango. Afrykańskie mango zawiera wiele cennych składników odżywczych,  które wywierają zbawienny wpływ na organizm i pozwalają łatwo i szybko pozbyć się zbędnych kilogramów. Niestety ten owoc jest w polskich sklepach bardzo trudno dostępny.
Rozwiązaniem tego problemu może być zastąpienie owocu specyfikami zawierającymi jego skoncentrowany wyciąg, takimi jak African Mango o którym poczytać można w tej publikacji. Takie substancje są znacząco bardziej dostępne, a efekty ich stosowania są równie zadowalające, co potwierdzają setki opinii zadowolonych konsumentów, a także nie zależnych ekspertów. Jeśli ty również borykasz się z nadwagą, może to African Mango będzie tym, co pozwoli ci osiągnąć zadowolenie z własnej figury.
Pralki automatyzują nam życie
Posted by admin
on Sierpień 10, 2016
różne /
Możliwość komentowania Pralki automatyzują nam życie została wyłączona
W dzisiejszych czasach dążymy do maksymalnego ułatwienia sobie życia. Wszelkie działania i sprzęty mają służyć temu, żeby wszystko co w swoim domu musimy zrobić, żeby wszystko, co stanowi nasz domowy obowiązek było maksymalnie proste i maksymalnie szybkie.
Jednym z takich domowych obowiązków jest na przykład pranie. Wszyscy chcemy chodzić w czystych, świeżych i pachnących ubraniach. Czasy prania ręcznego mamy już szczęśliwe za sobą. Cieszą się z tego szczególnie kobiety, przecież to one zwykle miały ten obowiązek na swojej głowie.
Dziś, żeby mieć czyste ubrania używamy pralek automatycznych np takich. Pralki automatyczne osiągnęły dość wysoki poziom zaawansowania i prostoty jednocześnie. Zaawansowania, co oznacza, że mogą wykonywać coraz bardziej skomplikowane czynności, programy są coraz bardziej specjalistyczne i coraz bardziej szczegółowe. Prostota, oznacza, że obsługiwanie tych pralek jest wyjątkowo proste, intuicyjne wręcz i nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy ani szczegółowego studiowania instrukcji.
Pralki automatyczne występują dziś w kilku różnych rodzajach i odmianach, ale ich główna zasada działania pozostaje bez zmian. Pralka taka posiada bęben, do którego wkładane są ubrania. Ma również silnik, mechanizm zasilający, który wprowadza bęben w ruch i powoduje, że ubrania w środku są mieszane, co pozwala na dokładne ich wypranie. Później, podczas programu wirowania, dzięki temu mechanizmowi woda jest odciskana ze wszystkich zamkniętych w bębnie ubraniach.
Oczywiście, jest również podajnik proszku do prania i płynu do płukania. Dzisiejsze pralki są już na takim poziomie, że już na początku prania wsypuje się i proszek i płyn do płukania. Nie trzeba czekać na odpowiedni moment w czasie prania. Dzięki temu, taką pralkę można praktycznie zostawić, załatwić swoje sprawy podczas prania i wrócić by wywiesić świeżutkie i czyściutkie rzeczy do wyschnięcia.
Zasadnicze dwa rodzaje pralek, to te, które ładowane są od góry i od przodu. Od przodu, to pralki raczej tradycyjne, typowe, najbardziej popularne. Pralki ładowane od góry są nieco mniej popularne, za to są znacznie mniejsze, poręczniejsze i nadają się dzięki temu do trudniejszych pomieszczeń.
Oczywiście, najważniejsze w pralce są dostępne programy prania. To, jakie tkaniny i jakie rodzaje prania są w danej pralce dostępne jest znacznie ważniejsze. Dobra pralka powinna posiadać program, który pozwala na wypranie trudnych plam, z bardziej odpornych tkanin, które wymagają gotowania. Powinna również mieć możliwość ustawienia prania na tkaniny delikatne, wymagające niższej temperatury i znacznie delikatniejszego wirowania. Obecnie, w nowych pralkach jest również coś, co można by nazwać programem prania ręcznego. Jest to na tyle delikatne pranie, a obroty bębna są na tyle spowolnione, że spokojnie pozwala na wypranie delikatnych ubrań, które zwykle trzeba było prać tylko i wyłącznie ręcznie.
Postęp i technika idzie do przodu. Wszystko w kierunku ułatwienia i uproszczenia życia, wszystko w kierunku by uczynić swoje życie przyjemniejszym.
Pozbywamy się plam
Posted by admin
on Sierpień 10, 2016
różne /
Możliwość komentowania Pozbywamy się plam została wyłączona
Palmy na ubraniach, tapicerce czy dywanie mogą pojawić się zupełnie niespodziewanie, na przykład podczas wizyty gości rodzinnego obiadu, czy relaksu przy kawie i deserze. Skutecznie psują nasz humor, ponieważ od razu zaczynamy myśleć o tym, jak trudno będzie nam usunąć tego rodzaju zabrudzenia. Niektóre z nich, nie tylko plamy z jedzenia, są naprawdę uciążliwe. warto poznać skuteczne sposoby na pozbycie się plam z różnych produktów żywnościowych i nie tylko.
Metoda na plamy.
Jeżeli chcemy usunąć plamę ręcznie za pomocą proszku do prania czy odplamiacza, najpierw trzeba ją wysuszyć. W przeciwnym razie naokoło zabrudzenia pozostanie otoczka. Detergent trzeba również dobrze wypłukać z tkaniny, w tym samym celu. W sklepach mamy naprawdę spory wybór uniwersalnych preparatów do odplamiania, jednakże czasami czas na goni, więc musimy działać domowymi sposobami, które są naprawdę skuteczne. Na przykład plamy z atramentu usuniemy mocząc ubranie w gorącej wodzie z  solą. Później trzeba zabrudzenie spirytusem i wyprać.
Uciążliwe plamy z buraczków usunąć z dywanu czy kanapy można posypując obficie boraksem. i wypłukując go gorącą wodą. Trzeba uważać jednak, by potem wysuszyć miejsce i nie przemoczyć dywanu czy mebla. Plamy z białego wina od razu posypujemy solą. Potem pierzemy w gorącej wodzie.
Zabrudzenia z czarnej jagody usunie się octem bądź sokiem z cytryny. Jest to trudne zadanie, ale  może się udać, jeżeli będziemy wytrwali. Być może trzeba będzie podejść do wywabiania plamy kilka razy. Równie trudne są plamy z czekolady. Pomoże na nie mleko bądź papka powstała z połączenia żółtka i gliceryny. Potem można jeszcze poprawić skutek czyszczenia praniem w  dobrym proszku lub z dodatkiem odplamiacza. Czerwone wino zawsze posypuje się solą, wcierające je w plamę i cały czas zmieniając sól na czystą, aż do zadowalającego skutku.
Zabrudzenia z flamastra z ubrań czy innych rzeczy pomoże usunąć gliceryna. Plamy z herbaty pomoże nam pokonać woda utleniona z dodatkiem amoniaku. To działa nawet na starsze zabrudzenia.
Opcje binarne #8211; co w nich dobrego?
Posted by admin
on Sierpień 05, 2016
różne /
Możliwość komentowania Opcje binarne #8211; co w nich dobrego? została wyłączona
Opcje binarne są stosunkowo nowym typem inwestowania na rynku giełdowym. Mimo tego, że są one dopiero co nowym produktem, to z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność i zwolenników. Dlatego też została wynaleziona opcja demo gry na opcjach binarnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może sprawdzić swoje umiejętności. Na stronie internetowej opcji binarnych jest zakładka #8222;opcje binarne konto demo #8221; i w tej zakładce można zarejestrować swoje konto na niepełnej wersji programu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z opcjami binarnymi.
Opcje digitalne posiadają bardzo wiele atrakcyjnych zalet. Przede wszystkim są bardzo proste w obsłudze, co wpływa na to, że coraz więcej amatorów interesuje się właśnie tym sposobem inwestowania. Oprócz tego można na nich naprawdę bardzo dużo zarobić. Na takich opcjach digitalnych, można pomnożyć swój majątek nawet do 85% a jest to naprawdę bardzo dużo. Warto jednak pamiętać, że tak samo, jak można bardzo dużo zarobić na takich opcjach, to tak samo dużo można na nich stracić. Jest to więc gra bardzo niepewna i wymaga doświadczenia ze strony inwestora. Wysoki zysk i prosta obsługa sprawia, że opcje binarne zyskują coraz więcej zwolenników. Gra ta, staje się coraz bardziej popularną grą w ofertach giełdowych. Nawet jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z grami na giełdzie, to z pewnością poradzimy sobie bez problemu z inwestowaniem w takie właśnie opcje. Warto jednak grać ostrożnie. Jeżeli dopiero zaczynamy to warto inwestować mniejszy kapitał, aby nie być zawiedzionym w momencie, kiedy dużo z niego stracimy. Opłacalne jest więc inwestowanie mniejszego kapitału i czekanie początkowo na mniejsze zyski. Jak nabierzemy doświadczenia, to możemy zacząć dopiero inwestować trochę więcej. Trzeba być ostrożnym.
Komu potrzebna jest pralka?
Posted by admin
on Październik 14, 2015
różne /
Możliwość komentowania Komu potrzebna jest pralka? została wyłączona
No jak to komu? Każdemu potrzebna jest pralka. W końcu chcąc czy nie chcąc, codziennie brudzimy ubrania a czasy, kiedy ktoś miesiąc chodził w jednej koszuli dawno minęły. Zwłaszcza, jeżeli jesteś pracownikiem w jakiejkolwiek firmie. Współpracownicy nięchętnie przebywają z osobą która od miesiąca nosi te same ciuchy.
Dlatego potrzebna jest Ci pralka. A gdzie masz taką znaleźć? W Internecie oczywiście na tej stronie powiedzmy , nadaje się do tego ranking pralek gdzie możesz przeglądać najtańsze lub najbardziej popularne sprzęty obecnie na rynku. Czy ranking pralek oszczędza czas? Oczywiście że tak , ponieważ nie musisz wisieć 4 godziny na stronach producentów porównując pralki. Więc , jeśli chcesz mieć czystą koszulę jutro w biurze, człowieku, kup sobie pralkę
Kupujemy lodówkę idelną do kuchni
Posted by admin
on Październik 13, 2015
różne /
Możliwość komentowania Kupujemy lodówkę idelną do kuchni została wyłączona
Gdy przeprowadzamy się do nowego miejsca, musimy od razu zacząć myśleć o dobrej organizacji całego domu lub mieszkania. Na początku pomyślmy więc o swojej kuchni. To do niej będziemy musieli zakupić odpowiednią lodówkę. A na jakie warto tutaj postawić?
Na początku wybierzmy się po prostu do odpowiedniego sklepu RTV i AGD. To w nim znajdziemy przeróżne sprzęty właśnie do kuchni. Na początku rozejrzymy się więc, co zaoferuje nam każdy sklep lub żeby było prościej ranking lodówek internetowy, może być prostszym rozwiązaniem. Dzięki temu łatwiej podejmiemy ostateczną decyzję. A teraz możemy sprawdzić, jakimi finansami obecnie dysponujemy. W końcu nie chcemy przeznaczać na dany sprzęt wszystkich swoich oszczędności. Dlatego lepiej jeszcze przed zajrzeniem do rankingu lodówek sprawdzić swój domowy budżet. Określmy wtedy dokładnie, ile pieniędzy możemy przeznaczyć na swoją lodówkę. Dzięki temu na pewno zaczniemy dobrze gospodarować swoim domowym budżetem, co jest bardzo ważne podczas aranżacji nowego pomieszczenia. Teraz możemy skupić się nad zastosowaniem lodówki. Jeśli nasza rodzina jest spora, z pewnością będziemy trzymać w swojej kuchni sporo produktów spożywczych. A wtedy warto postawić na nieco większe lodówki. Ważne jest również to, aby zawierały one dodatkową zamrażarkę. To niezbędny dodatek.
A jeśli skupimy się na tym, jakie funkcje powinien spełniać dany sprzęt, na pewno ułatwimy sobie podjęcie ostatecznej decyzji. Sprawdźmy również przy tym, czy aby na pewno możemy sobie pozwolić na daną lodówkę. W końcu taki sprzęt należy również dostosować do swoich możliwości finansowych.
Pamiętacie komiksy z PRL-u?
Posted by admin
on Październik 05, 2015
różne /
Możliwość komentowania Pamiętacie komiksy z PRL-u? została wyłączona
Kto nie pamięta Tytusa Romka i Atomka? To był super popularny, dzisiaj powiedzielibyśmy kultowy, komiks PRLu. Mały materiał dotyczący tego tematu wrzucam poniżej
Dla fanów #8222;Świata Młodych #8221; to będzie gratka
Najnowsze wpisy
Afrykańskie mango pozytywna strona chudnięcia
Pralki automatyzują nam życie
Pozbywamy się plam
Opcje binarne #8211; co w nich dobrego?
Komu potrzebna jest pralka?
Najnowsze komentarzeArchiwa
Wrzesień 2016
Sierpień 2016
Październik 2015
Kategorie
różne
Meta
Zaloguj się
Kanał RSS z wpisami
Kanał RSS z komentarzami
WordPress.org
copy; 2017 Niezależny blog Ryszarda All Rights Reserved.

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:1.464ms 黑ICP备09072263号