INSERT INTO sites(host) VALUES('pratiknokta.com.tr') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) pratiknokta.com.tr 网站价值¥211,288(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 pratiknokta 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:Ana Sayfa - Birleşik Ödeme
Description:Birleşik Ödeme
Keywords:Birleşik Ödeme
Body:
Ana Sayfa - Birleşik Ödeme
head
Toggle navigation
ANASAYFA
BİRLEŞİK ÖDEME
BİRLEŞİK ÖDEME NEDİR ?
YÖNETİM KURULU
DEĞERLER / MİSYON ve VİZYON
KALİTE BELGELERİMİZ
E-PARA LİSANSIMIZ
YASAL BİLGİLER
TEKNOLOJİLER
AKILLI ÖDEME TEKNOLOJİLERİ
PARRAPARRA KARTPARRA MOBİL
AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ
İŞ ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİM
quot; Akıllı Kent Teknolojileri Sayesinde, Hayatı Kolaylaştırıyoruz. quot;
TEKNOLOJİYE MERHABA DEYİN
quot; Akıllı Kent Teknolojileri Sayesinde, Hayatı Kolaylaştırıyoruz. quot;
TEKNOLOJİYE MERHABA DEYİN
BİRLEŞİK ÖDEME
Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve E-Para A.Ş.; uuml;rettiği inovatif, pratik, g uuml;venilir ve farklı ccedil; ouml;z uuml;mler ile sahip olduğu akıllı ouml;deme teknolojileri aracılığıyla m uuml;şterilerine ve iş ortaklarına avantajlar sağlayan, uuml;r uuml;n ccedil;eşitliliği konusunda en geniş yelpazeye sahip ouml;deme hizmetleri şirketidir.
Nedir ?E-Para LisansıKalite BelgeleriDeğerlerimizYönetim KuruluYasal Bilgiler
Birleşik Ouml;deme Nedir ?
Akıllı ouml;deme teknolojilerini kullanarak, insanların hayatlarını kolaylaştırmayı ve pratik ccedil; ouml;z uuml;mler sunmayı hedefleyen, T uuml;rkiye rsquo;nin ouml;deme hizmetleri ve e-para konusunda lisans sahibi lider şirketi Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve E-Para A.Ş, Temmuz 2015 rsquo;ten bu yana Bankacılık D uuml;zenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından ldquo;lisanslama rdquo; y ouml;ntemi kullanılıyor. Kanunla ccedil;er ccedil;evesi ccedil;izilen e-para lisansına y ouml;nelik sekt ouml;rde hizmet vermeyi planlayan firmaların, sermaye yapısı, teknolojik altyapısı ve şeffaflığıyla ilgili hazırlıklarını tamamlaması gerekiyor. Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş de, T uuml;rkiye rsquo;nin BDDK tarafından e-para lisansıyla yetkilendirilen ilk şirketlerden biri oldu.
Parra
Kullanıcıların sanal ortamda, g uuml;venli ve basit bir ouml;deme aracı olarak kullanabilecekleri e-para, ouml;zellikle yaygınlaşan e-ticaret ile daha da ouml;nem kazanmaya başladı. Hem nakit hem de kredi ve banka kartının avantajlarını beraberinde taşıyan e-para konusunda bug uuml;n T uuml;rkiye rsquo;de lisanslı hizmet veren şirket sayısı ise olduk ccedil;a sınırlı. Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve E-Para A.Ş. ise akıllı ouml;deme teknolojileri konusunda ilk firmaların başında geliyor.
Kurul Kararı
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan:
BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURULU KARARI
Karar Sayısı : 6484
Karar Tarihi : 08.10.2015
Kurul Başkanlığının 07.10.2015 tarihli gündem yazısı ekinde gönderilen 07.10.2015 tarih ve 12509071-114-E.23971 sayılı yazı ve eklerinin incelenmesi sonucunda;
Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’ye 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun 15 inci maddesinin (1) numaralı fıkrası, 18 inci maddesinin (2) numaralı fıkrası ve 19 uncu maddesi çerçevesinde elektronik para ihraç etmek üzere elektronik para kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni verilmesine,
Anılan Kanunun 15 inci maddesinin (1) numaralı fıkrası çerçevesinde işbu Kararın Resmî Gazete’de yayımlanmasına karar verilmiştir.
T uuml;rkiye rsquo;de E-Para Lisansına sahip ilk şirketlerden olan Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş, bilgi g uuml;venliği ve kalite y ouml;netim sistemini ISO 27001 ve ISO 9001 sertifikaları ile belgeledi.
Yeni nesil akıllı ouml;deme teknolojileri ccedil; ouml;z uuml;m uuml; sunan Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş, kurumsal alt yapısını g uuml; ccedil;lendirmeye devam ediyor. Bilgi g uuml;venliği ve kalite y ouml;netim sistemini ISO 27001 ve ISO 9001 sertifikaları belgelendiren şirket; profesyonel, s uuml;rd uuml;r uuml;lebilir ve sistematik iş s uuml;re ccedil;leriyle bilgi g uuml;venliği, kalite y ouml;netimi ve ccedil;alışan verimliliğine dair bir ccedil;ok alanda farklılığını ortaya koyuyor.
Bug uuml;n mevcutta 250 bin m uuml;şteriye hizmet verdiklerini anlatan Birleşik Ouml;deme Sistemleri ve Elektronik Para A.Ş. CEO #39;su İlker S ouml;zdinler, yapılan yeni yatırımlarla sekt ouml;rde liderliğe oynadıklarının altını ccedil;izdi.
Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş, kiosk ve ouml;deme sistemleri konusunda sekt ouml;rde ouml;nc uuml; firmalardan olması ve tecr uuml;besi ile yenilik ccedil;i ve efektif ccedil; ouml;z uuml;mler sunmaya devam etmektedir.
Misyon
ldquo;İnsanların hayatını kolaylaştıran, yenilik ccedil;i ve akıllı ouml;deme teknolojileri uuml;retmek quot;
Vizyon
ldquo;Akıllı ouml;deme teknolojilerini kullanarak, insanların hayatlarını kolaylaştırmayı ve pratik ccedil; ouml;z uuml;mler sunmayı hedefleyen, T uuml;rkiye rsquo;nin ouml;deme hizmetleri ve e-para konusunda lisans sahibi lider şirketi olmak rdquo;
Değerler
G uuml;venilir, ouml;nc uuml;, profesyonel ve kaliteli bir y ouml;netim anlayışına sahiptir.
G uuml; ccedil;l uuml; ve k ouml;kl uuml;, devamlılığı olan ccedil;alışanları her zaman kararlı ve ulaşılabilirdir.
Pratik, ccedil; ouml;z uuml;m odaklı, hızlı, ve dinamik iş yapışını ouml;nemser.
T uuml;m sosyal paydaşları i ccedil;in ortak fayda uuml;retmeyi ve kazandırmayı ouml;n planda tutar.
Yenilik ccedil;iliği ve verimliliği ouml;nceleyen uuml;r uuml;n, teknoloji ve ccedil; ouml;z uuml;mler uuml;retir.
Toplumsal a ccedil;ıdan s uuml;rd uuml;r uuml;lebilir değerlere sahip ccedil;ıkar.
Ahmet Uuml;NVER
Y ouml;netim Kurulu Başkanı
University of Glamorgan rsquo;da Business Studies alanında lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine Henateks Boya ve Apre Sanayi A.Ş şirketinde başlayan Ahmet Uuml;nver, Uluslararası Ticaret ve Finans departmanlarında ccedil;alışmıştır. 2006 yılında Uuml;nver Plastik ve Ambalaj Sanayi rsquo;yi kurarak kariyerine devam etmiş, şirketin ciddi şekilde b uuml;y uuml;mesinde aktif rol oynamıştır ve Y ouml;netim Kurulu Uuml;yeliği g ouml;revini s uuml;rd uuml;rmektedir. Birleşik Ouml;deme Hizmetleri rsquo;nin kurucu ortağı olan Uuml;nver, Y ouml;netim Kurulu Başkanı olarak kariyerine devam etmektedir.
İlker S Ouml;ZDİNLER
CEO ve Y ouml;netim Kurulu Uuml;yesi
İlker S ouml;zdinler, lisans ouml;ğrenimini ABD rsquo;de PennState Uuml;niversitesi rsquo;nde Y ouml;netim Bilişim Sistemleri ve İşletme alanlarında tamamlamıştır. 2005 yılında kurucu ortağı olduğu, NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri rsquo;nin b uuml;y uuml;mesinde aktif rol oynamıştır ve şirketin Y ouml;netim Kurulu Uuml;yeliği g ouml;revini s uuml;rd uuml;rmektedir. Birleşik Ouml;deme Hizmetleri rsquo;nin kurucu ortağı olan S ouml;zdinler, şirkette CEO ve Y ouml;netim Kurulu Uuml;yesi olarak kariyerine devam etmektedir.
BİRLEŞİK Ouml;DEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA A.Ş. GİZLİLİK POLİTİKALARI İLE KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ ve AKTARILMASINA İLİŞKİN AYDINLATICI BİLGİ
Bu bilgilendirme, 6698 sayılı quot;Kişisel Verilerin Korunması Kanunu quot; 10. Maddesi gereğince ve yasal zorunluluk nedeniyle yapılmaktadır.
Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. m uuml;şteri bilgilerinin gizli tutulması ve bu bilgilerin uuml; ccedil; uuml;nc uuml; kişilerle paylaşılmamasına b uuml;y uuml;k ouml;nem verir. T uuml;m ccedil;alışanlar, g ouml;revlerini yerine getirirken elde ettikleri bilgilerin gizliliğini korumayı ve s ouml;z konusu bilgileri sadece mevzuat kapsamında ve mesleki g ouml;revlerini yerine getirmede kullanmayı taahh uuml;t etmektedirler. T uuml;m ccedil;alışanlar, ilgili mevzuat h uuml;k uuml;mleri ccedil;er ccedil;evesinde d uuml;zenlenmiş olan şirket sırrı, m uuml;şteri sırrı, kişisel bilgilerin uuml; ccedil; uuml;nc uuml; kişilerle paylaşımına ilişkin sınırlama ve d uuml;zenlemelere tam olarak uyarlar.
Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. #39;den ouml;deme ve elektronik para hizmeti almak/ uuml;r uuml;n temin etmek i ccedil;in Şirketimize bildirdiğiniz veya Şirketimizce ccedil;eşitli kanallarla temin edilen kişisel verileriniz quot;Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında quot;Veri Sorumlusu quot; sıfatıyla işlenmektedir.
Kişisel verileriniz, Şirketimiz uuml;r uuml;n ve hizmetlerinin sunulabilmesi, bu konuda aldığınız/alacağınız uuml;r uuml;n ve hizmete ilişkin iletişim kurulabilmesi, ayrıca bu konuda izin vermiş olmanız durumunda pazarlama faaliyetlerinde kullanılabilmesi, uuml;r uuml;n/hizmet teklifi, modelleme, raporlama, skorlama, risk izleme, Şirketimizin faaliyetleri ile ilişkili olarak işlenmektedir.
Kişisel verileriniz yasal olarak aktarılması gereken idari ve resmi makamlara, Bankalararası Kart Merkezi, aracılık / acentelik sıfatı ile faaliyetlerini y uuml;r uuml;tt uuml;ğ uuml; şirketlere, mevzuatın izin verdiği hallerde Şirketimizce destek hizmeti veya hizmet alınan yurt i ccedil;i ndash; yurt dışı uuml; ccedil; uuml;nc uuml; kişilere, bağımsız denetim şirketlerine, ilgili kanunlar uyarınca izin verilen kuruluşlara, Bankacılık D uuml;zenleme ve Denetleme Kurumu, Sermaye Piyasası Kurumu, T uuml;rkiye Cumhuriyet Merkez Bankası gibi t uuml;zel kişilere hukuki zorunluluklar nedeniyle ve yasal sınırlamalar ccedil;er ccedil;evesinde aktarılabilecektir. Belirtilen ama ccedil;larla kişisel verileriniz, Vergi, MASAK, Sosyal G uuml;venlik Kurumu mevzuatı ve Bankaları ilgilendiren sair mevzuatlar sebebiyle işlenmektedir.
Kişisel verileriniz web siteleri uuml;zerinden yapılmış olan başvurular, Kiosklarımız ve işbirliği yaptığımız bankalara ait ATM #39;ler, internet uuml;zerinden iş yaptığınız web sayfalarımız, ccedil;ağrı merkezlerimiz, sosyal medya, m uuml;şteri g ouml;r uuml;şmeleri, adli kayıtların taranması, piyasa istihbaratı, Kimlik Paylaşım Sistemi, Adres Paylaşım Sistemi, SMS kanalları, web sitelerine yapılan dijital başvurular, t uuml;m mobil uygulamalarımız, t uuml;m yazılı/dijital başvurular, anlaşmalı mağazalar, online satış siteleri, SGK kayıtları, ccedil;ağrı merkezi hizmeti alınan şirketler, PTT, Bankalararası Kart Merkezi vb gibi y ouml;ntemler ile Bankanın m uuml;şterileri ile iletişime ge ccedil;tiği veya ileride iletişime ge ccedil;ebileceği diğer kanallar vasıtasıyla toplanmakta ve ilgili mevzuat gereğince kanuni s uuml;reler i ccedil;erisinde saklanmaktadır.
Kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenmesi ile ilgili olarak; Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 11. Maddesi uyarınca; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini ouml;ğrenme, kişisel verilerinizin işlenmiş olması halinde buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacı ve buna uygun kullanılıp kullanılmadığını ouml;ğrenme, yurt i ccedil;inde ve yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı uuml; ccedil; uuml;nc uuml; kişileri bilme, kişisel verilerin yanlış işlenmiş olması halinde bunların d uuml;zeltilmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, d uuml;zeltme veya silme işlemlerinin kişisel verilerin aktarıldığı uuml; ccedil; uuml;nc uuml; kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin m uuml;nhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya ccedil;ıkmasına itiraz etme, kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme haklarınız bulunmaktadır.
Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.
e-posta : kvk@birlesikodeme.com
Adres : B uuml;y uuml;kdere Cad. M uuml;selles Sokak No:1/1 Esentepe, Şişli / İstanbul
Telefon: 0 212 241 54 59 / 3010
TEKNOLOJİLER
Akıllı ouml;deme teknolojilerini kullanarak, b uuml;t uuml;n s uuml;re ccedil;lerde iş ortaklarına ve m uuml;şterilerine avantaj sağlayan Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve E-Para A.Ş, alanında inovatif, pratik ve en g uuml;venilir şekilde ccedil; ouml;z uuml;m uuml;reten ve uuml;r uuml;n ccedil;eşitliliği konusunda en geniş yelpazeyle resmi lisansa sahip bir şirkettir.
Akıllı Ouml;deme Teknolojileri ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve E-Para A.Ş, insanların hayatını kolaylaştıran, teknoloji kullanımının sunduğu avantajlarla, katma değerli ve yenilik ccedil;i ccedil; ouml;z uuml;mler uuml;reterek zaman, maliyet ve hayat standartlarını iyileştirmeye y ouml;nelik uuml;retilen ouml;deme ccedil; ouml;z uuml;mlerinin tamamını ldquo;akıllı ouml;deme teknolojileri rdquo; olarak tanımlar.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// E-Para Nedir ?
Ccedil;ip kart ya da bilgisayar hafızası gibi elektronik ara ccedil;larda saklanan, ihra ccedil; eden kuruluş dışında diğer kişiler tarafından da ouml;deme aracı olarak kabul edilen, madeni ya da kağıt paranın amacına elektronik olarak hizmet eden, sınırlı ouml;demelerin elektronik transferi i ccedil;in oluşturulmuş parasal değere verilen addır.
Akıllı Kent Teknolojileri
Birleşik Ödeme Hizmetleri ve E-Para A.Ş, Türkiye’nin önde gelen Telekom operatörleri, su, gaz ve elektrik kurumlarına hizmet vermektedir. Büyük şehirlerin önemli noktalarında bulunan onlarca fiziksel ödeme noktasıyla kurumların tüm ödeme hizmetlerini uçtan uca hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.
Kurumların alternatif dağıtım kanalı haline gelen Birleşik Ödeme Hizmetleri ve E-Para A.Ş, teknik ve tüm saha operasyonunu yöneten bir ekibe sahiptir. Teknik entegrasyon tamamlandıktan sonra kurumlar, Birleşik Ödeme Hizmetleri ve E-Para A.Ş çözümleri üzerinden kullanıcılarına kiosklardan, internetten, yazarkasa POS’lardan, mobil cüzdan ve mobil uygulamalardan ödeme kabul edebilir hale gelmektedir. Esnek yazılım mimarisi sayesinde tüm finansal sistemlere kolayca entegre olabilen ürünlerimiz; yenilikçi ürün ve hizmetleri hızlı bir şekilde pazara sunabilmektedir.
Akıllı Paranın Yeni Adı
Akıllı Paranın Akıllı Kartı
Cebindeki Akıllı Para
BİRLEŞİK ÖDEME GÜNCEL
Birleşik Ouml;deme Hizmetleri ve E-Para A.Ş.; uuml;rettiği inovatif, pratik, g uuml;venilir ve farklı ccedil; ouml;z uuml;mler ile sahip olduğu akıllı ouml;deme teknolojileri aracılığıyla m uuml;şterilerine ve iş ortaklarına avantajlar sağlayan, uuml;r uuml;n ccedil;eşitliliği konusunda en geniş yelpazeye sahip ouml;deme hizmetleri şirketidir.
Başarı Hikâyeleri Yazmaya Devam Ediyoruz...
Birleşik Ödeme olarak, kurulduğumuz günden beri hayatı kolaylaştıran, teknolojik çözümler üretmek için ilk günkü heyecan ile çalışmaktayız. Kaliteli hizmet ilkemizden ödün vermeden...
Devamını Oku
Fintech Forum'16 Sektörün Liderlerini Bir...
Sektörün Öncü İsimleriyle Finansal Teknolojilerin Konuşulduğu Fintech Forum’16’daydık!
Devamını Oku
IDC Finansal Tabana Yayılma Ödülü...
Finans- teknoloji sektörünün öncü şirketlerinden Birleşik Ödeme, Finansal Tabana Yayılma kategorisinde ödüle layık görüldü.
Devamını Oku
BİRLEŞİK ÖDEME, TURKCELL ÖDEME...
Birleşik Ödeme, geliştirdiği akıllı çözüm ortaklıklarına bir yenisini daha ekleyerek lider GSM operatörü Turkcell ile mobil ödeme sözleşmesi imzaladı.
Devamını Oku
Sumatik Artık Aksaray'da da Hizmetinizde!
Aksaray’da da ön ödemeli su dolumları artık Sumatik’lerden yapılıyor!
Devamını Oku
Sumatik ve Gazmatik Artık Cebinizde!
Hızlı ve Güvenilir Ödeme Çözümleri Sumatik ve Gazmatik‘e Ulaşmak Artık Çok Kolay! App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen uygulamalar ile en yakın kiosk lokasyonlarını bulma, arıza...
Devamını Oku
Akıllı Şehirler Konseptinde Yeni Dönem
Birleşik Ödeme'den akıllı şehirlere akıllı çözümler: Teknoloji Koridoru Projesi
Devamını Oku
ÖDED Basın Toplantısındaydık!
Kurucu üyesi olduğumuz ÖDED, gerçekleştirdiği basın toplantısında ödeme ve e-para hizmetleri sektörüne dair gelişmeleri dile getirdi.
Devamını Oku
Birleşik Ödeme, Uluslararası Akıllı...
Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı, 4-5 Mayıs 2016 tarihlerinde Rixos Grand Ankara'da gerçekleştirilecek.
Devamını Oku
Birleşik Ödeme, ICSG İstanbul 2016'daydı!
4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı, 20-21 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Akıllı kent teknolojileri ve yenilikçi çözümleri ile...
Devamını Oku
Tüm Haberler
ANASAYFA BİRLEŞİK ÖDEME TEKNOLOJİLER İŞ ORTAKLARIMIZ İLETİŞİM
Büyükdere Cad. Müselles Sok. No:1/1 Esentepe - Şişli/ İstanbul / Türkiye
T: 0 (212) 241 54 59
F: 0 (212) 241 59 59
M: info@birlesikodeme.com
Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş
Bankacılık Düzenleme ve denetleme Kurumu ( BDDK ) tarafından denetlenmektedir.
BDDK İletişim Bilgileri : Telefon : (312) 455 65 00 Faks : (312) 424 08 79 Posta Adresi : Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Atatürk Bulvarı No: 191 B Blok 06680 KAVAKLIDERE/ANKARA - Web : www.bddk.org.tr
copy; CopyRight 2016 - Her Hakkı Saklıdır

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:74.060ms 黑ICP备09072263号