INSERT INTO sites(host) VALUES('laracroft.pl') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) laracroft.pl 网站价值¥119,416(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is laracroft.pl at pl.whois-servers.netDOMAIN NAME:
laracroft.pl

registrant type: individual

nameservers: ns1.nazwa.pl. [85.128.128.10]

ns2.nazwa.pl. [85.128.129.10]

ns3.nazwa.pl. [185.36.168.115]

created: 2006.07.31 15:30:59

last modified: 2016.07.22 16:03:12

renewal date: 2017.07.31 15:30:59no optiondnssec:
Unsigned

REGISTRAR:


nazwa.pl sp. z o.o.

ul. Cystersów 20A

31-553 Kraków

Polska/Poland

+48.801 33 22 33

+48.12 297 88 10

+48.12 297 88 08

kontakt

www.nazwa.plWHOIS database responses:
http://www.dns.pl/english/opiskomunikatow_en.htmlWHOIS displays data with a delay not exceeding 15 minutes in relation to the .pl Registry system

Registrant data available at http://dns.pl/cgi-bin/en_whois.pl

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 laracroft 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多
Alexa标题

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:World of Tomb Raider - Oficjalna polska strona serii Tomb Raider
Description:World of Tomb Raider - Oficjalna polska strona
Keywords:tomb, raider, lara, croft, underworld, anniversary, oficjalna, strona, legend, legenda, rise, rise of the, cenega, poland, adventures, of, starring, featuring, the, last, revelation, chronicles, angel, darkness, cradle, life, movie, kolebka, zycia, golden, mask, unfinished, business, sci, entertainment, plc, eidos, interactive, core, design, crystal, dynamics, natla, larson, bartoli, willard, lost, artifact, artefact, larapack, ultimate, collection, edition, kolekcja, klasyki, komputerowej, sold, out, seth, winston, kurtis, trent, amanda, von, croy, natalie, cook, rhona, mitra, nell, mcandrew, weller, lucy, clarkson, jill, de, jong, karima, adebibe, alison, carroll, carol, carrol, caroll, angelina, jolie, alicia, vikander, gold, andy, park, jeremy, smith, heath, top, cow, demo, klawiszologia, bronie, wrogowie, solucja, opis, przejscia, przejścia, pomoc, grafiki, tapety, tpp, fan, art, download, filmiki, movie, cradle, life, kolebka, zycia, soundtrack, surrey, kornwalia, superseller, pomarańczowa, pomaranczowa, premium, games, square, enix, europe, guardian, light, 2013, yamatai, oni, sam, roth, karolina, gorczyca, whitman, camilla, luddington
Body:
World of Tomb Raider - Oficjalna polska strona serii Tomb Raider
Korzystając z serwisu WoTR zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies do celów statystycznych. Więcej o cookies powie Ci Google.b
strona główna // forum // chat // kontakt // facebook // youtubecenter
Tomb Raider ITomb Raider IITomb Raider IIITomb Raider IVTomb Raider VTomb Raider I GoldTomb Raider II GoldTomb Raider III GoldTR Angel of DarknessTomb Raider LegendTomb Raider AnniversaryTomb Raider UnderworldTR Underworld DLCTomb Raider (2013)Rise of the Tomb RaiderTomb Raider MovieCradle of LifeRe\VisionedTomb Raider (2018)
The Guardian of LightThe Temple of OsirisLara Croft ReflectionsLara Croft Relic RunLara Croft GO
Nightmare StoneCurse of the SwordThe ProphecyThe Osiris CodexQuest for CinnabarElixir of LifeN-GagePuzzle ParadoxApocalypseReckoningAction AdventureGry losoweKomiksKsiążkiPrzewodnikiLara CroftModelkiCosplayFigurkiGadżetyParki rozrywkiTekstyHistoria seriiPowstawanie gryGaleriaDownloadForumFacebookKanał YouTubeSteam CommunityFlickrFanArtChatroomKontakt z WoTRLinkiU2 CornerArchiwumNagrodyWyszukiwarka
p
DZIŚ RUSZY NOWY KONKURS Z OKAZJI URODZIN LARY I WALENTYNEK!
14 lutego 2017, by Cez
Wszystkiego najlepszego, Laro!
Zgodnie z tradycją dziś w Walentynki klasyczna Lara Croft obchodzi 49. urodziny - tak wynika z jej pierwotnego życiorysu. Z kolei zrestartowana pani archeolog kończy dziś 25 lat, jeśli przyjmiemy, że w 2013 roku miała 21. Więcej informacji o różnych wersjach biografii pani archeolog znajdziecie w dziale Lara Croft. Poniżej widzicie świetną pracę, którą otrzymaliśmy od naszego Czytelnika o nicku Szusti!
Jeszcze dziś z okazji kolejnych urodzin Lary Croft ogłosimy KONKURS, w którym będzie można wygrać kilka pudełkowych egzemplarzy Rise of the Tomb Raider! Zaglądajcie dziś do nas często!
nbsp nbsp
12 lutego 2017, by Cez
RotTR i Final Fantasy zwiększyły zyski Square Enix
Firma Square Enix udostępniła swoje wyniki finansowe za okres dziewięciu miesięcy - od 1 kwietnia do 31 grudnia 2016 roku. Japoński gigant jest bardzo zadowolony z zysku, a duża w tym zasługa gry Rise of the Tomb Raider.
Przychody ze sprzedaży we wspomnianym okresie wyniosły 190 miliardów jenów (ok. 1,7 miliarda dolarów), co stanowi wzrost o 24,4 procent w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej. Warto przy tym dodać, że w skład wymienionego przychodu aż 146 miliardów jenów pochodzi z departamentu gier. W tym przypadku wzrost nastąpił aż o 32,7 procent. Z kolei czysty zysk całej korporacji Square Enix wyniósł 17 miliardów jenów (ok. 151 milionów dolarów), co stanowi wzrost o 26 procent względem roku poprzedniego - wtedy było to 13,5 miliona jenów, czyli 120 milionów dolarów.
Wydawca chwali głównie dwa tytuły, które przyczyniły się do pozytywnych wyników finansowych - mowa o grze Final Fantasy XV, która sprzedała się w liczbie 6 milionów egzemplarzy oraz o Rise of the Tomb Raider - w tym drugim przypadku firma wciąż nie ujawnia liczby sprzedanych kopii, ale z nieoficjalnych danych wynika, że prawdopodobnie jest to też ok. 6 milionów sztuk (link do newsa na ten temat).
Square Enix liczy na to, że kolejne lata również przyniosą spore zyski, a to za sprawą współpracy z firmą Marvel, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu (klik). Przypomnijmy, że studia Crystal Dynamics i Eidos Montreal prócz nowego Tomb Raidera tworzą także tytuł z bohaterami Avengers, przez co to drugie studio musi na jakiś czas zawiesić kontynuację serii Deus Ex.
nbsp nbsp
10 lutego 2017, by Cez
Figurki kiedyś będą
Dwa tygodnie temu opublikowaliśmy newsa o opóźnionej o rok nowej figurce nawiązującej do gry Lara Croft and the Temple of Osiris, a tymczasem pytacie nas co z kolekcją sześciu figurek zapowiedzianych w czerwcu ubiegłego roku (link do newsa). Zestaw został przygotowany z okazji 20-lecia serii, więc wydawało się, że ukaże się w 2016 roku. Tak jednak się nie stało. Dlaczego?
"Figurki nie zostały anulowane" - poinformowała nas Meagan Marie z Crystal Dynamics. "Nie mówiliśmy, że pojawią się w 2016 roku, jedynie je zapowiedzieliśmy. Wkrótce wyjawimy więcej szczegółów. Wyprodukowanie figurek od Gaming Heads zajmuje trochę czasu, jednak naprawdę warto poczekać, bo ich jakość wykonania jest fantastyczna".
Zestaw sześciu figurek od Gaming Heads przedstawi różne Lary Croft - trzy z nich będą ukazywać panią archeolog z epoki Core Design, a pozostałe z Crystal Dynamics. Figurki będą naprawdę spore, bo wykonane w skali 1:4. Każdą z nich będzie można nabyć osobno, ale największą atrakcją będzie zakup ich wszystkich razem - dzięki kompletowi będzie można ułożyć ze wszystkich sześciu Lar spójną kompozycję.
Cena, data wydania i wygląd figurek wciąż nie zostały ujawnione, ale powyżej możecie podejrzeć ich kontury. Więcej informacji o innych miniaturowych Larach znajdziecie w naszym dziale Figurki.
nbsp nbsp
9 lutego 2017, by Cez
Zapowiedziano trzeci tom archiwum
Wydawnictwo Dark Horse ujawniło okładkę i datę premiery Tomb Raider Archives Vol. 3, czyli zbioru komiksów w twardej oprawie z zeszytami #35-50 regularnej serii Top Cow oraz z wydaniami specjalnymi #0 i #1/2. Trzeci tom pojawi się 31 października tego roku w cenie ok. 40 dolarów.
Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku w sklepach pojawiła się publikacja Tomb Raider Archives Vol. 1, zawierająca zeszyty #1-15, z kolei Tomb Raider Archives Vol. 2, który będzie zbiorem numerów #16-24 i #26-34, pojawi się na rynku 27 czerwca tego roku. Dodajmy, że w publikacji zabraknie numeru #25, ponieważ Top Cow nie wydało na to zgody wydawnictwu Dark Horse, które odpowiada za tę reedycję (numer #25 był częścią crossoveru End Game; Dark Horse nie uzyskało praw do postaci stworzonych przez Top Cow, m.in. do detektyw Sary Pezzini). Okładkę Vol. 2 publikowaliśmy w newsie w grudniu.
W dalszej kolejności zostanie wydany ostatni tom pt. Tomb Raider Archives Vol. 4, w którym znajdziemy 12 zeszytów miniserii Tomb Raider Journeys oraz one-shoty: Arabian Nights, Origins, Epiphany, The Greatest Treasure of All oraz Takeover. W kolekcji nie zobaczymy niestety opowieści pt. Scarface's Treasure i Sphere of Influence.
Zapraszamy do naszego działu Komiks, gdzie znajdziecie informacje na temat wszystkich, starych i nowych, komiksów z serii Tomb Raider i Lara Croft.
nbsp nbsp
8 lutego 2017, by Cez
Pora na przeprowadzkę
Nie, nie chodzi o nas, a o studio Crystal Dynamics. Dziś firma poinformowała, że przeprowadza się do obszerniejszej siedziby w obrębie tego samego miasta, czyli w Redwood City w aglomeracji San Francisco. Nowe biura mieszczą się dokładnie naprzeciwko starych, ale są większe i zawierają studio specjalnie przygotowane do sesji motion capture oraz dodatkowe sale konferencyjne.
Warto przy tym dodać, że Crystalsi nadal szukają sporo dodatkowych pracowników. Pełną listę ofert pracy możecie znaleźć tutaj. To kolejny dowód na to, że firma intensywnie się rozwija i że będzie pracować nad dwiema grami jednocześnie, nad nowymi przygodami Lary oraz nad produkcjami z uniwersum Marvela.
Przypomnijmy, że redaktorzy naszego serwisu mieli okazję zwiedzić kilka siedzib firm związanych z serią Tomb Raider. W czerwcu 2015 roku byliśmy w Redwood City w studiu Crystal Dynamics (link do naszej relacji), w lipcu 2015 roku w biurze Square Enix Europe w Londynie (link), a w grudniu ubiegłego roku odnaleźliśmy trzy dawne siedziby Core Design w Derby w Wielkiej Brytanii (link do relacji).
nbsp nbsp
7 lutego 2017, by Cez
Znamy datę premiery filmu w Polsce!
Nowy film Tomb Raider (2018), który jest tworzony przez studia Metro-Goldwyn-Mayer i GK Films, będzie na świecie dystrybuowany przez firmę Warner Bros Pictures. Okazuje się, że w Polsce obraz będzie wyświetlany za sprawą Forum Film Poland. Przedstawiciel firmy potwierdził nam, że data polskiej premiery pokryje się ze światową, czyli nowe przygody Lary zobaczymy od 16 marca 2018 roku.
Przypomnijmy, że dwa poprzednie filmy, Tomb Raider Movie i Cradle of Life, były na świecie dystrybuowane przez Paramount Pictures, a w Polsce przez UIP. Premiery poprzednich kinowych przygód Lary zaliczały w naszym kraju spore opóźnienia. Światowa premiera Tomb Raider Movie miała miejsce 15 czerwca 2001 roku, a w Polsce dwa miesiące później, 10 sierpnia. Z kolei Cradle of Life pojawił się na świecie 25 lipca 2003 roku, a w Polsce miesiąc później - dopiero 29 sierpnia.
Dodajmy, że serwis World of Tomb Raider będzie współpracował z firmą Forum Film Poland w zakresie promocji nadchodzącego filmu z Larą Croft, podobnie jak ma to miejsce z grami - w tym drugim przypadku od dziesięciu lat współpracujemy z firmą Cenega.
nbsp nbsp
6 lutego 2017, by Cez
Mamy to! Pierwsze zdjęcia Alicii w roli Lary!
Zaledwie wczoraj informowaliśmy o wycieku zdjęć, które przedstawiały dublerkę Alicii Vikander na planie nowego filmu Tomb Raider (2018), a dziś możemy podziwiać samą Alicię na poniższych sześciu fotkach pochodzących z serwisu Dailymail! Kliknijcie na zdjęcia, by zobaczyć ich większe wersje.
Z fotografii wynika, że Lara Croft będzie nosić strój podobny do tego, który widzieliśmy w grze Tomb Raider (2013). Na nodze bohaterki jest założony bandaż.
UPDATE (06.02)
Opublikowano kolejne zdjęcia Alicii Vikander w roli Lary Croft. Łącznie możecie już zobaczyć nie sześć, a czternaście fotek  klik!i
nbsp nbsp
5 lutego 2017, by Cez
Zobacz pierwsze zdjęcia filmowej Lary Croft!
Południowoafrykański serwis IOL opublikował nowe informacje i zdjęcia wykonane po kryjomu na planie filmu Tomb Raider (2018). Fotki przedstawiają kaskaderkę, wcielającą się w Larę Croft. Kliknij, by je powiększyć.
Na zdjęciach widzicie brytyjską kaskaderkę Heidi Dickson, która skacze i wspina się po skrzydle wraku samolotu. Ujęcia te wykonano w pobliżu Cape Town Film Studios w Kapsztadzie. Heidi pracowała również na planach takich filmów jak "Assassin's Creed" i "Spectre" z serii o Jamesie Bondzie. Okazuje się, że Brytyjka nie jest jedyną kaskaderką, która pomaga Alicii Vikander w wykonywaniu trudniejszych scen - zatrudniono łącznie aż trzy kobiety. Mowa również o pochodzącej z RPA Fleur van Eeden, która występowała na planie m.in. "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz o pochodzącej z Irlandii Hannah Behan, która pracowała przy serialu "Kraina bezprawia".
Serwis IOL dodaje, że kilka dni temu Alicia Vikander odegrała scenę pierwszego zabójstwa. Odbyło się to na prywatnej plaży w miejscowości Forest Hall. Wcześniej sceny były nagrywane w kamieniołomie w Paarl Wine Estates, które odegrało rolę kopalni.
nbsp nbsp
5 lutego 2017, by Cez
Jak się sprzedał Rise of the Tomb Raider?
Minęło półtora roku od premiery Rise of the Tomb Raider na konsolach Xbox One i Xbox 360, rok od premiery na PC i kilka miesięcy od premiery na PS4, a firma Square Enix nadal nie zaprezentowała oficjalnych, całkowitych wyników sprzedaży. Czego nie zrobiła firma, wykonała to za nią strona VGChartz. Jak wypada RotTR na tle gry Tomb Raider (2013), która sprzedała się łącznie w rekordowej ilości 8,5 miliona egzemplarzy? Całkiem nieźle, ale rozczarowująco, jeśli chodzi o Xboxy.
Na stronie VGChartz możemy znaleźć nieoficjalne wyniki sprzedaży Rise of the Tomb Raider w wersji pudełkowej (link). I tak gra na konsoli Xbox One sprzedała się w ilości 1,48 mln egzemplarzy, na Xbox 360 - 338 tysięcy, a na PS4 - 1,54 mln. Wyraźnie widać, że wynik konsoli Sony jest nieporównywalnie lepszy od konsol Microsoftu - gra na PS4 jest w sprzedaży zaledwie od października, zaś na Xboxach od półtora roku, a mimo to wynik PS4 jest większy. Jeśli chodzi o pudełkową sprzedaż wersji na PC, jest ona najsłabsza, bo wynosi zaledwie ok. 145 tysięcy egzemplarzy. Do tego należy jednak dodać 1,33 mln cyfrowych kopii gry, jakie sprzedano na platformie Steam  klik.
Sumując powyższe liczby otrzymujemy 4,84 mln egzemplarzy RotTR. To jednak nie wszystko, ponieważ nieznana jest liczba pobranych cyfrowych kopii w sklepie Xbox Live i PlayStation Store. Można dość pewnie założyć, że całkowita liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła 5 mln i być może zbliża się do 6 mln. Biorąc pod uwagę mocno krytykowaną roczną konsolową wyłączność Xboxów, nie jest to wynik zły, ale gorszy od wyniku poprzedniej części, a chyba nie takie były założenia, gdy decydowano się na przekazanie Microsoftowi wyłączności.
Na koniec zestawienie wyników całej serii: Tomb Raider I - 7,5 mln sprzedanych egzemplarzy, Tomb Raider II - 8 mln, Tomb Raider III - 6,5 mln, Tomb Raider IV - 5 mln, Tomb Raider V - 1,5 mln, TR Angel of Darkness - 2,5 mln, Tomb Raider Legend - 4,5 mln, Tomb Raider Anniversary - 1,3 mln, Tomb Raider Underworld - 2,6 mln, Tomb Raider (2013) - 8,5 mln.
nbsp nbsp
4 lutego 2017, by Cez
Co słychać na planie nowego filmu?
Roar Uthaug, reżyser nowego filmu Tomb Raider (2018), opublikował kolejne zdjęcie wykonane za kulisami planu filmowego (kliknij, by powiększyć). Reżysera widzicie po prawej, a po lewej Grahama Kinga, producenta. Realizacja filmu nadal odbywa się w Republice Południowej Afryki, jednak z informacji publikowanych w mediach społecznościowych przez poszczególnych aktorów można wywnioskować, że najwięcej pracy ma Alicia Vikander. Pozostali członkowie obsady ostatnio mieli sporo wolnego i ten czas poświęcili na zwiedzanie Afryki.
Mamy też dla Was informację o filmie prosto od studia Crystal Dynamics. Spytaliśmy Meagan Marie, rzeczniczkę firmy, o to czy nowy film faktycznie będzie kanoniczny względem ostatnich gier, komiksów i książki czy też nie. Odpowiedź brzmi: "Mogę jedynie potwierdzić, że akcja rozgrywa się w uniwersum reboota. Musicie poczekać na kampanię promocyjną filmu, aby uzyskać więcej informacji".
Na koniec ciekawostka. W chwili obecnej na 16 marca 2018 roku, czyli na dzień premiery filmu Tomb Raider (2018), nie przypadają żadne inne premiery. Wiemy jedynie, że 9 marca, czyli tydzień wcześniej, zadebiutuje animacja Disneya pt. Ralf Demolka 2. Z kolei tydzień po Tomb Raiderze, czyli 23 marca 2018 roku, odbędzie się premiera filmu Robin Hood: Origins.
nbsp nbsp
3 lutego 2017, by Cez
Dowiedz się, czym jest serafin i młynki modlitewne
W sieci zadebiutował drugi odcinek cyklu dokumentalnego, opowiadający o historii i geografii obecnej w grze Tomb Raider II  klik! Z materiału, który trwa ponad godzinę, dowiecie się czym były m.in. młynki modlitewne czy też serafin. W drugim epizodzie narratorką jest fanka Lary Croft, Jenni Milward.
Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku (link), opowiadającym o grach Tomb Raider I i Tomb Raider Anniversary, w roli narratorki słyszeliśmy Shelley Blond - pierwszy głos Lary Croft z gry z 1996 roku.
nbsp nbsp
1 lutego 2017, by Cez
Powróciły wygibasy Lary na pulpicie
Dokładnie 11 lat temu w newsie informowaliśmy o pojawieniu się małej aplikacji związanej z ówczesną promocją gry Tomb Raider Legend. Mowa o wirtualnej Larze Croft, która pojawiała się na naszym pulpicie i wcale nie mamy na myśli tapety. Croft po pulpicie chodzi, skacze, wspina się, komentuje zbyt dużą ilość ikon czy też... stwierdza, że jej nudno. Przez wiele lat aplikacja ta nie działała na nowych Windowsach, ale amerykański fan Daniel Goggia, sprawił, że znów jest możliwa do uruchomienia!
Plik z aplikacją można pobrać tutaj. Rozpakuj zawartość do folderu "DesktopLara" i następnie uruchom plik "DesktopLara.exe". To wszystko, od teraz, podobnie jak 11 lat temu, możesz cieszyć się obecnością Lary w trakcie pracy, nauki czy też zabawy.
nbsp nbsp
31 stycznia 2017, by Cez
Kup rysunek Lary i pomóż Arturowi
W serwisie Charytatywni Allegro trwa aukcja, która ma na celu zebranie środków dla chorego Artura ze Świdnicy. Przedmiotem licytacji jest własnoręcznie wykonany rysunek Lary Croft autorstwa użytkownika Czempion10. Jeśli chcesz pomóc w aukcji charytatywnej, to kliknij tutaj.
"Mam przyjemność oddać mój rysunek Lary Croft z gry Tomb Raider (2013)" - czytamy w opisie aukcji. "Hobbystycznie zajmuję się rysowaniem i kiedyś jedną z inspiracji była właśnie Lara, która urzekła niejednego gracza w nowym wcieleniu w reboocie serii Tomb Raider. Rysunek oddaję na aukcję charytatywną, z której całość kwoty ma trafić na leczenie Artura Klai - świdniczanina, który zmaga się z niedowładem kończyn i porusza się na wózku inwalidzkim. Artur od lat przechodzi szereg rehabilitacji. Jego nadzieją na to, aby mógł chodzić o własnych nogach, jest terapia komórkami macierzystymi, które mają pomóc odbudować układ nerwowy".
Więcej informacji o pomocy dla Artura znajdziecie tutaj.
nbsp nbsp
29 stycznia 2017, by Cez
To nie koniec komiksów od Dark Horse
Dobra wiadomość dla fanów Lary Croft, którzy śledzą losy bohaterki nie tylko w najnowszych grach, ale także w komiksach. Wydawnictwo Dark Horse wyjawiło nam, że opublikowany kilka dni temu zeszyt #12 jest co prawda ostatnim w bieżącej serii, ale w przyszłości pojawią się kolejne numery.
"Planujemy więcej zeszytów, ale póki co nie ogłaszamy żadnych dat. Traktujemy obie serie Lara Croft i Tomb Raider jako osobne uniwersa i planujemy kontynuację ich obu" - taką wiadomość otrzymaliśmy od wydawnictwa Dark Horse.
Pora na podsumowanie: w latach 2014-2017 wydawnictwo Dark Horse opublikowało łącznie 30 zeszytów z serii Tomb Raider. 18 numerów wchodzi w skład pierwszej regularnej serii, która opowiada o przygodach rozgrywających się między grą Tomb Raider (2013) a Rise of the Tomb Raider (wszystkie streszczenia znajdziecie tutaj). Druga regularna seria to z kolei 12 zeszytów, których akcja rozgrywa się po Rise of the Tomb Raider (link do streszczeń). Dodajmy, że wiosną 2013 roku Dark Horse wydało numer specjalny Tomb Raider: The Beginning, będący prequelem gry z 2013 roku (link do streszczenia). Warto również pamiętać, że pomiędzy wydarzeniami z gry Tomb Raider (2013) a pierwszą serią komiksów Dark Horse, rozgrywa się akcja powieści pt. Tomb Raider: The Ten Thousand Immortals (link do streszczenia).
Dark Horse w latach 2015-2016 wydało również pięciozeszytową miniserię Lara Croft and the Frozen Omen. Przygoda ta opowiada o klasycznej Larze Croft, która odwiedza Stambuł, Belize, USA i Chorwację (link do streszczeń).
Obie serie, zarówno Tomb Raider jak i Lara Croft, doczekały się wydań zbiorczych (link). Więcej o papierowych przygodach Lary znajdziecie w naszych działach Komiks i Książki.
nbsp nbsp
28 stycznia 2017, by Kyo
A czy ty nazwiesz swoją córkę Lara?
Ministerstwo Cyfryzacji opublikowało raport dotyczący imion nadawanych w Polsce nowonarodzonym dzieciom w 2016 roku. Jak prezentuje się to zestawienie w kontekście Lary? Całkiem nieźle!
W zeszłym roku imię naszej ulubionej bohaterki nadano 51 dziewczynkom (najwięcej w województwie mazowieckim - 9), z kolei rok wcześniej były to 22 przypadki w skali całego kraju. Wzrost popularności tego imienia prawdopodobnie jest związany z tym, że nastały lata, kiedy to pokolenie fanów klasycznej Lary zakłada rodziny i zostaje rodzicami. Ciekawe ilu fanów spośród użytkowników naszej strony nazwało swoją córkę na cześć Lary Croft? :) Przypomnijmy, że informacje o pochodzeniu i znaczeniu imienia Lara możecie znaleźć w naszym nagrodzonym artykule, który znajduje się w dziale Teksty.
Jeśli chodzi o imiona podobne do Lary tj. Larysa oraz Klara, warto zauważyć, że w zeszłym roku nadano je odpowiednio: 40 i 937 dziewczynkom. Natomiast imię bohaterki znienawidzonej przez wielu fanów (Samanta) nadano w 2016 roku 55 maluchom.
Jak sytuacja prezentuje się z imionami bohaterów innych gier? W 2015 roku urodziła się pierwsza w Polsce dziewczynka, której rodzice nadali imię Cirilla (zdrobniale Ciri) na cześć jednej z głównych bohaterek naszej rodzimej sagi Wiedźmin. Niestety w ubiegłym roku nie narodził się w Polsce żaden Geralt (było za to kilku Gerardów i Geraldów), jednak w naszym kraju łącznie już co najmniej dziesięć osób nosi takie imię. Pełne statystyki można znaleźć na stronie Ministerstwa Cyfryzacji.
nbsp nbsp
Starsze newsy znajdziesz w ARCHIWUM!big
b
»11.02.2017 Tomb Raider (2018)Nowy dział o trzecim filmie
»30.01.2017 FanArt1 nowa praca
»29.01.2017 KomiksStreszczenie zeszytu Tomb Raider II #12
»20.01.2017 FanArt4 nowe prace
»17.01.2017 NagrodyZłota odznaka od Crystal Dynamics za najlepszy artykuł w 2016 r.
p
Wczytywanie
Copyright © 2002 - 2017 nbsp World of Tomb Raider - www.laracroft.pl. All rights reserved!Lara Croft and Tomb Raider are trademarks or registered trademarks of Square Enix Ltd.

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:33.149ms 黑ICP备09072263号