INSERT INTO sites(host) VALUES('kwspz.pl') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) kwspz.pl 网站价值¥233,380(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is kwspz.pl at pl.whois-servers.net

request limit exceeded

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 kwspz 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia | Studia licencjackie i podyplomowe
Description:
Keywords:
Body:
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia | Studia licencjackie i podyplomowe
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
Dostępność
Mapa strony
Przeskocz do treści
RekrutacjaStudenciUczelniaBibliotekaKontaktLogowanie
Wirtualny Dziekanat Poczta e-Rekrutacja e-Learning ASAP Biblioteka Bezprzewodowy Internet – WiFi Pomoc
ul
Aktualności
Zobacz archiwum aktualności
20 lutego 2019
39 Kongres i Targi LNE
Jak co roku, zachęcamy Państwa do udziału w Kongresie Kosmetologicznym LNE w cenach specjalnie przygotowanych dla naszych studentów.
Zobacz więcej
17 stycznia 2019
„GABINET NA START” – KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!
Ideą konkursu to wspieranie absolwentów KWSPZ kierunku Dietetyka, Fizjoterapia i Kosmetologia w starcie zawodowym. Nagrodą dla zwycięzców było dofinansowanie wyposażenia gabinetów specjalistycznych.
Zobacz więcej
06 grudnia 2018
Życzenia Świąteczne
Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo, dużo zdrowia, pomyślności i wszelkiego dobra z okazji Nowego Roku 2019 #8230;
Zobacz więcej
STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA - LICENCJACKIE
Stacjonarne i niestacjonarne.
Oferta Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia obejmuje studia licencjackie prowadzone zarówno w systemie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym (weekendowym) na kierunkach Dietetyka oraz Kosmetologia.
dietetyka
kosmetologia
Kształcenie na kierunku Dietetyka obejmuje wszystkie aspekty dotyczące edukacji żywieniowej, promocji zdrowia, żywienia człowieka zdrowego, jak również żywienia w różnych stanach chorobowych, uwzględnia cały szereg zagadnień związanych z naukami podstawowymi i medycznymi.
Absolwent kosmetologii posiada umiejętności prawidłowego wykonywania zabiegów kosmetologicznych, pielęgnacyjnych, upiększających i leczniczych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań. Jest przygotowany do współpracy z lekarzem dermatologiem w zakresie pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo.
STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE
stacjonarne i niestacjonarne
fizjoterapia
Absolwent studiów jednolitych magisterskich na kierunku fizjoterapia uzyska dyplom i tytuł zawodowy magistra fizjoterapii.
STUDIA DRUGIEGO STOPNIA - MAGISTERSKIE
studia stacjonarne i niestacjonarne
Zapraszamy absolwentów do kontynuowania nauki na dwuletnich studiach drugiego stopnia (magisterskich) w KWSPZ. Obecnie prowadzimy rekrutacje na trzech kierunkach: Kosmetologia (3 specjalności), Dietetyka i ekologiczna żywność (2 specjalności) oraz Fizjoterapia.
Dietetyka i ekologiczna żywność
Fizjoterapia
Kosmetologia
Absolwent dwuletnich studiów II stopnia na kierunku Dietetyka i ekologiczna żywność otrzymuje tytuł zawodowy magistra i kwalifikacje dietetyka. Program studiów przewiduje dwie specjalności: DIETETYKA KLINICZNA, EKOLOGICZNA ŻYWNOŚĆ I DIETETYKA.
Absolwent dwuletnich studiów II stopnia na kierunku Fizjoterapia otrzymuje tytuł zawodowy magistra i kwalifikacje Fizjoterapeuty.
Absolwent dwuletnich studiów II stopnia na kierunku Kosmetologia otrzymuje tytuł zawodowy magistra i kwalifikacje kosmetologa. Program studiów przewiduje trzy specjalności: WELLNESS SPA, MARKETING I ZARZĄDZANIE W KOSMETOLOGII, PODOLOGIA.
STUDIAPODYPLOMOWE
podnieś swoje kwalifikacje
KWSPZ zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Słuchacze otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Diagnostykai Terapia Manualna
Diagnostyka Dietetyczna i S.Ż.
Dietetyka
Dietetyka w sporcie i rekreacji
Komplementarne metody w p.z.
Medycyna Estetycznadla lekarzy
Podologia
Rehabilitacja Sportowa
Trener Personalny
Absolwent studiów podyplomowych Diagnostyka i Terapia Manualna uzyskuje profesjonalną wiedzę i przygotowanie do pracy jako terapeuta manualny, przede wszystkim w zakresie stosowania procedur i technik manualnych do diagnostyki i leczenia czynnościowych i strukturalnych dysfunkcji narządu ruchu.
Umiejętności absolwenta kierunku Diagnostyka Dietetyczna i Systemy Żywienia dotyczą nabycia wiedzy i umiejętności w zakresie diagnostyki dietetycznej i alternatywnych systemów żywienia oraz profilaktyki zdrowotnej, w tym oceny profilu psychometabolicznego człowieka oraz opracowania indywidualnej strategii profilaktyki zdrowotnej.
Studia podyplomowe z zakresu Dietetyki mają na celu przekazanie słuchaczom wiedzy w zakresie: oceny sposobu żywienia i stanu odżywienia ludzi zdrowych i chorych oraz bezpieczeństwa żywności oraz sposobów zapobiegania zagrożeniom związanym z nieodpowiednią jakością żywności.
Studia podyplomowe z zakresu Dietetyki w sporcie i rekreacji przeznaczone są dla osób legitymujących się dyplomem studiów wyższych kierunków: Dietetyka, Fizjoterapia, Turystyka i Rekreacja, Wychowanie Fizyczne i pokrewnych. Skierowane są do osób zainteresowanych problematyką dietetyki sportowej i rekreacyjnej, w szczególności żywieniowego wspomagania zdolności wysiłkowych.
W programie studiów podyplomowych na kierunku "komplementarne metody w promocji zdrowia" przewidziane są zajęcia z zakresu komplementarnych metod diagnozowania organizmu, wybranych metod masażu, refleksoterapii, technik pracy z ciałem typu body-mind, technik relaksacyjnych, technik rozwoju osobistego oraz psychodietetyki.
Medycyna Estetyczna dla lekarzy to pierwsza w Europie kompleksowa oferta przygotowana dla lekarzy zainteresowanych pracą w tym najpopularniejszym obszarze medycyny. Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwent będzie posiadał wiedzę do wykonywania zabiegów...
Studia Podyplomowe z Podologii obejmują zagadnienia z zakresu profilaktyki, diagnozowania, rehabilitacji i leczenia zachowawczego chorób narządu ruchu, chorób naczyniowych oraz ogólnej pielęgnacji kończyn dolnych, ze szczególnym uwzględnieniem stóp.
Umiejętności absolwenta kierunku Rehabilitacja Sportowa dotyczą technik i metod z zakresu: masażu klasycznego i sportowego, odnowy biologicznej i psychicznej, kinezyterapii, zaopatrzenia ortopedycznego (w tym stabilizatorów stawów) fizykoterapii, kinezjotapingu, mobilizacji stawowych oraz wybranych metod medycyny naturalnej (m.in.; shiatsu, akupresura itp.).
Studia skierowane są do absolwentów studiów wyższych (I i II stopnia) kierunków: Dietetyka, Fizjoterapia, Turystyka i Rekreacja, Wychowanie Fizyczne i pokrewnych.
Kursy, szkolenia
Studio Promocji Kosmetyki Profesjonalnej
Studentów, absolwentów oraz wszystkie inne osoby zainteresowane profesjonalnymi szkoleniami z zakresu kosmetologii i fizjoterapii zapraszamy na organizowane przez nas kursy i szkolenia. Studio Promocji Kosmetyki Profesjonalnej oferuje Państwu produkty renomowanych firm kosmetycznych oraz sprzęt niezbędny w każdym gabinecie. Produkty w Studio można nabyć ze specjalnymi rabatami (dla studentów i absolwentów KWSPZ).
kursy i szkolenia
sklep internetowy
PROMUJEMY ZDROWIE
od szesnastu lat w Krakowie
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia prowadzi kierunki kształcenia związane z medycyną a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Powstała w 2002 roku, jako pierwsza w południowo–wschodniej Polsce, nowoczesna, kształcąca na wysokim poziomie niepubliczna uczelnia zawodowa.
Promujemy Zdrowie
Wydawnictwa KWSPZ
STUDIUJW KRAKOWIE
lokalizacja w centrum miasta
Nasze obiekty zlokalizowane są blisko siebie, w niewielkiej ogległości od Rynku Głównego - historycznego centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem z każdej części miasta to nasz dodatkowy atut.
No i po zajęciach można wyskoczyć na miasto...
Co nas wyróżnia?
Lokalizacja i kontakt
Pracujemy z najlepszymi
nasi partnerzy
Uczelnia
Aktualności
Misja Uczelni
Władze Uczelni
Co Nas Wyróżnia?
Certyfikaty i nagrody
Wydawnictwa
Konferencje
Baza dydaktyczna
Dział Promocji
Partnerzy
Kontakt
Rekrutacja
Informacje podstawowe
Studia I Stopnia
Studia II Stopnia
Studia Podyplomowe
Zasady rekrutacji dla cudzoziemców
Pracownicy
Sylabusy
Dokumenty
Studenci
Wirtualny Dziekanat
Plan zajęć
Dokumenty
Pomoc Materialna
Koła naukowe
Samorząd Studencki
Zakwaterowanie
Biuro Karier
Biuro Karier
Biuro Karier
Oferty pracy i praktyk
Aktualności Biura Karier
Konsultacje CV
Badanie losów absolwentów
Partnerzy
Kontakt
Koła Naukowe
Koła naukowe
SKA #8211; Studenckie Koło Anatomiczne
SKN #8211; Studenckie Koło Naukowe
KND #8211; Koło Naukowe Dietetyków
^ powrót do góry
© 2019 Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie
Facebook
Youtube
Facebook
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Polityka Plików Cookies Akceptuję

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:30.622ms 黑ICP备09072263号