INSERT INTO sites(host) VALUES('forumivirtual.net') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) forumivirtual.net 网站价值¥173,027(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is forumivirtual.net at net.whois-servers.net

Domain Name: FORUMIVIRTUAL.NET

Registry Domain ID: 1855338174_DOMAIN_NET-VRSN

Registrar WHOIS Server: whois.namecheap.com

Registrar URL: http://www.namecheap.com

Updated Date: 2018-04-20T07:19:32Z

Creation Date: 2014-04-19T09:34:45Z

Registry Expiry Date: 2019-04-19T09:34:45Z

Registrar: NameCheap Inc.

Registrar IANA ID: 1068

Registrar Abuse Contact Email: abuse

Registrar Abuse Contact Phone: +1.6613102107

Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited

Name Server: nia.ns.cloudflare.com

Name Server: phil.ns.cloudflare.com

DNSSEC: unsigned

URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/

>>> Last update of whois database: 2018-09-12T06:45:24Z <<<For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/eppNOTICE:
The expiration date displayed in this record is the date the

registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is

currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration

date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring

registrar. Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to

view the registrar's reported date of expiration for this registration.TERMS OF USE:
You are not authorized to access or query our Whois

database through the use of electronic processes that are high-volume and

automated except as reasonably necessary to register domain names or

modify existing registrations; the Data in VeriSign Global Registry

Services' ("VeriSign") Whois database is provided by VeriSign for

information purposes only, and to assist persons in obtaining information

about or related to a domain name registration record. VeriSign does not

guarantee its accuracy. By submitting a Whois query, you agree to abide

by the following terms of use: You agree that you may use this Data only

for lawful purposes and that under no circumstances will you use this Data

to:
(1) allow, enable, or otherwise support the transmission of mass

unsolicited, commercial advertising or solicitations via e-mail, telephone,

or facsimile; or (2) enable high volume, automated, electronic processes

that apply to VeriSign (or its computer systems). The compilation,

repackaging, dissemination or other use of this Data is expressly

prohibited without the prior written consent of VeriSign. You agree not to

use electronic processes that are automated and high-volume to access or

query the Whois database except as reasonably necessary to register

domain names or modify existing registrations. VeriSign reserves the right

to restrict your access to the Whois database in its sole discretion to ensure

operational stability. VeriSign may restrict or terminate your access to the

Whois database for failure to abide by these terms of use. VeriSign

reserves the right to modify these terms at any time.The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and

Registrars.

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 forumivirtual 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多
Alexa标题

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Description:Forumi Virtual ka ruajtur me fanatizem traditat, kulturen e historine. Lajmet ne kohe reale komente e diskutime te ndryshme Shqip.
Keywords:albanian chat, blerje online, bonoparti, bonton, challenge, chat, fajtori chat, shqiperia, dashuria, dashurie, dhurata, diplomaci, engjejt, familja, fashion, femra, internet, jeta, kufij, libra, libra falas, libra shqip, mbreteri, ndjenje, new economy, nictjeter, psikologji, marsi, shkarko libra shkollore, thenie dashurie
Body:
style
Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Rregjistrohu
Keni Humbur Fjalekalimin?
Ta ruaj informacionin??
Shqiptar te Bashkuar
Aktiviteti
Statuset
Forumi
Postimet e Reja
Levizje te shpejta
Sheno Forumin si te lexuar
Programe
Postimet Sote
View Site Leaders
Thanks / Like Statistics
Hottest Threads / Posts
Portali
Blog
Lajme
Grupet
CHAT
Kërkim i Avancuar
Forum
Top 10 Stats
Loading...
Loading...
Postimet e fundit
Loading...
Loading...
Loading...
Mirësevini tek Forumi Virtual
Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.
Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të votosh në sondazhe dhe shumë opsione të tjera...
E gjitha kjo me nje regjistrim falas! Regjistrimi ështe i shpejtë, i thjeshtë, dhe mbi te gjitha falas prandaj çfarë prisni " RREGJISTROHUNI " Bashkohuni që sot me komunitetin tonë,
Nëse keni probleme gjatë regjistrimit mos hezitoni te na " KONTAKTONI ".
Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Miresevini ne Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar.
Të njihemi me njëri-tjetrin
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Prezantoni veten në forum
(5 Duke Shikuar)
Prezantimi dhe njohja e anëtarëve midis tyre.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 969
Postime: 21,062
Postimi i Fundit:
Po shkruaj edhe une dicka...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
23-07-2018
Dedikuar Shqipërisë
Nënforumi ku do të zbuloni perlat dhe bukuritë e fshehura të Shqipërisë. Vendet më të bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipërisë.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 459
Postime: 2,588
Postimi i Fundit:
7 aventurat që duhet të bëni...
by
Hope
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Përshëndetje dhe Urime
(8 Duke Shikuar)
Përshëndetjet dhe urimet tuaja të zemrës për anëtarët e forumit.
Nën-Forume:
bull; Ditëlindjet e anëtarëve
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 410
Postime: 11,994
Postimi i Fundit:
KiSs..
by
Passion
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Dite me Pare
Viset shqiptare
Ideja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë, malit të zi dhe camërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 84
Postime: 11,260
Postimi i Fundit:
quot;Kallet quot; nusja në një dasmë...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Jave Me Pare
Bashkëatdhetarët nëpër botë
Kushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijeve të atdheut të tyre lë të shuajnë mallin në këtë komunitet virtual shqipëtar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 102
Postime: 2,010
Postimi i Fundit:
Pyetje rreth bashkimit...
by
gjergji2
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
View Articles
18-07-2018
Albumi Fotografik
Këtu mund të postoni fotografi nga më të ndryshme
Moderatoret:
Legally_Sweet
Nën-Forume:
bull; Fotomania 2016
bull; Fotomania 2017
bull; Fotomania 2018
bull; Fotomania 2015
bull; Fotomania 2014
bull; Fotomania 2013
bull; Fotomania 2012
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 447
Postime: 10,564
Postimi i Fundit:
Private
Tema shoqërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Portali i forumit
(1 Duke Shikuar)
është si të thuash prezantimi i parë i forumit dhe ketu gjenden temat me të klikuara ose më të rejat.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,589
Postime: 11,565
Postimi i Fundit:
Rama shpërndan libra falas në...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
5 Dite me Pare
Diskutime shoqërore
(3 Duke Shikuar)
Probleme sociale të shoqërisë, diskutime mbi fenomene të tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit të ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë për t'u diskutuar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,684
Postime: 54,869
Postimi i Fundit:
Me ke nga anetaret e FV keni...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
33 Minuta Me Pare
Arsimi
C'do gjë mbi shkollën, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
Nën-Forume:
bull; Bota studentore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 300
Postime: 3,054
Postimi i Fundit:
Si të pengoni ndikimin...
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
19-07-2018
Dashuri dhe pasion
(1 Duke Shikuar)
Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
Moderatoret:
dangerous
Nën-Forume:
bull; Rrefime ndjenjash
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 974
Postime: 24,533
Postimi i Fundit:
Thenie per dashurine.
by
Natta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Stil jete
Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor.
Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,099
Postime: 8,773
Postimi i Fundit:
Një mëngjes i lehtë apo i...
by
ricky_ch
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Dite me Pare
Të ndryshme
(2 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vertete jeni të lirë dhe të paparagjykuar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 3,468
Postime: 42,032
Postimi i Fundit:
A do hanit buke ne nje...
by
frozen
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Libido
Nuk lejohet pjesëmarrja nën moshën 18 vjec!
Moderatoret:
Drejtori
Nën-Forume:
bull; Kuriozitete seksuale
bull; Sekretet e jetës seksuale
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,302
Postime: 20,058
Postimi i Fundit:
Private
Media dhe politika
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Aktualiteti
(2 Duke Shikuar)
Zhvillimet më të fundit të shoqërisë shqiptare. Politikat e brendshme dhe të jashtme shqiptare.
Moderatoret:
Drejtori
Nën-Forume:
bull; Kronika e zezë
bull; Analizë-Opinion
bull; Zgjedhje Lokale 2015
bull; Lajme nga Maqedonia
bull; Lajme nga Shqipëria
bull; Zgjedhjet Parlamentare 2009
bull; Zgjedhjet Vendore 2011
bull; Zgjedhjet Parlamentare 2013
bull; Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
bull; Kosovë- Zgjedhjet lokale 2013
bull; Lajme kulturore
bull; Të fundit nga Bota e Spektaklit
bull; Gossip
bull; Big Brother VI
bull; Big Brother VII
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 9,894
Postime: 50,569
Postimi i Fundit:
Vuçiç nuk pranon të takojë...
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Dite me Pare
Zgjedhjet parlamentare-2017.
(1 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Drejtori
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 101
Postime: 384
Postimi i Fundit:
Gara për kreun e PD-së, kjo...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
29-06-2017
Aktualiteti botëror
Zhvillimet më të fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe të jashtëme.
Moderatoret:
Drejtori
Nën-Forume:
bull; Rajoni
bull; Kriza Greke.
bull; Personalitetet Publike
bull; Lajme nga ISIS.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 3,037
Postime: 18,568
Postimi i Fundit:
Mal të Zi mbledh 15 mijë...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Multimedia
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Programe Televizive
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
Nën-Forume:
bull; Kinematografia
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 193
Postime: 1,579
Postimi i Fundit:
Private
Muzika shqiptare dhe e huaj
(1 Duke Shikuar)
Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Moderatoret:
Passion,
dangerous
Nën-Forume:
bull; Tekste këngësh shqiptare
bull; Tekste këngësh të huaja
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 243
Postime: 6,599
Postimi i Fundit:
Cfare kenge jeni duke degjuar...
by
Vvetoni
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
13 Ore me Pare
Video
(1 Duke Shikuar)
Këtu do të vini të gjitha videot e muzikës, sportit, humorit etj.
Moderatoret:
Passion
Nën-Forume:
bull; Video muzikore
bull; Video sportive
bull; Video humoristike
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 675
Postime: 4,897
Postimi i Fundit:
Trailer filmat e fundit ......
by
Loverboy
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Arti dhe Kultura
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Letërsia
(4 Duke Shikuar)
Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit
Moderatoret:
ZoteriaJuaj,
Passion
Nën-Forume:
bull; Ditari
bull; Konkursi i letërsisë!-2018.
bull; Tregime
bull; Konkursi i letërsisë!-2014
bull; Konkursi i letërsisë!-2017
bull; Konkursi i letërsisë!-2015
bull; Konkursi i letërsisë!-2016
bull; Aforizma
bull; Poezi
bull; Letërsia botërore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 575
Postime: 14,016
Postimi i Fundit:
Njofime per konkursin e...
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
8 Ore me Pare
Këndi i fëmijëve
(1 Duke Shikuar)
Këndi për vogëlushët tanë shqipëtarë. Vjersha, përralla, tregime, dhe fabula në gjuhën tonë të bukur shqipe
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 83
Postime: 767
Postimi i Fundit:
Filma vizatimore te dubluar...
by
Natta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
3 Jave Me Pare
Letërsia shqiptare
(1 Duke Shikuar)
Moderatoret:
ZoteriaJuaj,
Passion
Nën-Forume:
bull; Letërsia e vjetër
bull; Letërsia e bejtejxhijve
bull; Letërsia e rilindjes
bull; Letërsia e pavarësisë
bull; Letërsia moderne
bull; Letërsia antike greke
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 156
Postime: 1,669
Postimi i Fundit:
MBI TABUNE E PERDORIMIT TE...
by
Poshnjari
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
3 Dite me Pare
Gjuha shqipe
(3 Duke Shikuar)
Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë
Nën-Forume:
bull; Fjalë të urta popullore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 239
Postime: 2,773
Postimi i Fundit:
Origjina e Gjuhës Shqipe nga...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
19-07-2018
Arkitektura dhe Inxhinieria
(2 Duke Shikuar)
Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do të njihemi me historinë, zhvilimet , teknologjinë , krijimin e ndërtesave dhe hapësirave ku jetojmë.
Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 174
Postime: 1,036
Postimi i Fundit:
Pishinat e ëndrrave, nuk...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
03-05-2018
Arti figurativ dhe krijimtaria
Bukuria e punimeve nga dora e njëriut. Punime artizanale, guri, druri, baltë, pikturë, skulpturë, etj.
Bota e anëtarëve të forumit në krijimtaritë e tyre.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 228
Postime: 2,129
Postimi i Fundit:
Loje me art...nje autor-nje...
by
Violinisti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Moda dhe estetika
Këtu mund të gjeni, gjithcka për Bukurinë femërore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet më të ndryshme e gjithcka që ka të bëjë me estetikën e njëriut
Nën-Forume:
bull; Mirëmbajtja e Trupit
bull; Veshje dhe Aksesorë
bull; Makiazhi dhe mirëmbajtja lekurës
bull; Flokët dhe thonjtë
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,122
Postime: 8,979
Postimi i Fundit:
Cfare keni veshur ne kete...
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Kuzhina Shqipëtare
(1 Duke Shikuar)
Receta të kuzhinës tradicionale shqipëtare e më tepër...
Nën-Forume:
bull; Kuzhina Internacionale
bull; Te rejat nga guzhina !
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 269
Postime: 3,433
Postimi i Fundit:
Kifle (kroasana)
by
ricky_ch
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Legjislacioni
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Jurisprudencë
(1 Duke Shikuar)
Jurisprudenca cfarë përbën në tërësi Jurisprudenca. Të qënit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 89
Postime: 423
Postimi i Fundit:
Kodi i Punes
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
07-04-2017
Kodi civil
(1 Duke Shikuar)
Interpretimi i kodit civil sipas idesë tuaj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 6
Postime: 31
Postimi i Fundit:
Fondacionet
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
07-04-2018
Teknika Legjislative
Parime dhe rregulla për hartimin e akteve normative.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 8
Postime: 57
Postimi i Fundit:
Kriminalistika
by
#10023; #7746;! #7784; #1196;! #7728; #10023;
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
01-02-2018
Ligjet e institucioneve shtetërore
(2 Duke Shikuar)
Nocioni ligj përcaktohet si akt juridik i përgjithshëm, rregull e detyrueshme dhe si urdhër shtetëror i sanksionuar, i adresuar numrit të pakufizuar të subjekteve të së drejtës për ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutën, në procedurë të vecantë, zakonisht nga organi legjislativ i njëjtë që e miraton kushtetutën. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston në konstatimin se ligji është akt juridik i shprehjes së vullnetit politik të ligjvënësit. Aspekti material i ligjit konsiston në përmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janë të shumta dhe praktikisht i rregullojnë të gjitha sferat e jetës shoqërore, sic janë arsimi, kultura, shkenca, shëndetesia, ekonomia etj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 31
Postime: 114
Postimi i Fundit:
Ndryshimet tek ligji i dhunës
by
AnGeLiC
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
12-02-2017
Aktet Ligjore
Libraria e akteve ligjore
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 15
Postime: 49
Postimi i Fundit:
Perkufizimi i Aktit
by
WxP
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
04-12-2015
Shkenca Politike
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Politika
Nën-Forume:
bull; Politika Ndërkombëtare
bull; Politika kombëtare
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 365
Postime: 3,163
Postimi i Fundit:
Ish-zëdhënësja e Hagës shokon...
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
06-07-2018
Diplomacia
(1 Duke Shikuar)
Nën-Forume:
bull; Presidenca
bull; Qeveria
bull; Ministritë
bull; Ambasadat
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 29
Postime: 198
Postimi i Fundit:
Kultura Diplomatike Mbretërore
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
30-03-2018
Organizatat, Kombëtare dhe Ndërkombëtare
Nën-Forume:
bull; BE
bull; Nato
bull; Unesco
bull; Undp
bull; Vetëvendosje
bull; Mjaft
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 53
Postime: 140
Postimi i Fundit:
Vlerat thelbesore te BE-se
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
10-06-2018
Ideologji
Nën-Forume:
bull; Nazizmi
bull; Fashizmi
bull; Socjalizmi
bull; Komunizmi
bull; Demokracia
bull; Anarkia
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 44
Postime: 461
Postimi i Fundit:
Themeluesi i komunizmit –...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
08-05-2018
Shkencat sociale
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Filozofia
(2 Duke Shikuar)
Bisedime të lira mbi tema të Filozofisë.
Nën-Forume:
bull; Fjalori i ndjenjave te papershkruara!
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 179
Postime: 2,207
Postimi i Fundit:
Une di nje gje, qe sdi asgje
by
Drejtori
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
03-08-2018
Psikologjia
(2 Duke Shikuar)
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 596
Postime: 4,556
Postimi i Fundit:
A ju pëlqen të ëndërroni?
by
Natta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
3 Dite me Pare
Historia
(3 Duke Shikuar)
Historia kombëtare shqipëtare dhe ajo botërore ndër shekuj.
Nën-Forume:
bull; Historia shqiptare.
bull; Personalite të shquara Shqiptare /boteror
bull; Historia Botërore
bull; Foto dhe video historike
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,521
Postime: 8,295
Postimi i Fundit:
Gjenocidi ndaj shqipëtarëve...
by
ricky_ch
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Ditë më Parë
Shkencat Ekzakte
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Shkencë dhe Teknologji
(1 Duke Shikuar)
Gjithcka rreth shkencës dhe teknologjisë së fundit!
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 777
Postime: 2,504
Postimi i Fundit:
Televizionet e Ifa 2018,...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
5 Dite me Pare
Matematikë dhe Gjeometri
Probleme, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
Moderatoret:
Hartini
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 83
Postime: 1,563
Postimi i Fundit:
Zgjedhje e detyrave...
by
Didi
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
16-01-2018
Ekonomi dhe Biznes
Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore
Nën-Forume:
bull; Sistemi bankar
bull; Financa
bull; Marketingu
bull; Ekonomia botërore
bull; Prodhimi dhe infrastruktura
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 359
Postime: 1,401
Postimi i Fundit:
Organizimi i kohes
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
23-06-2018
Mjekësia
(2 Duke Shikuar)
Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
Nën-Forume:
bull; Nëna dhe Fëmija
bull; Dhëmbet dhe kujdesi tyre
bull; Dieta dhe ushqimi
bull; Lajme Mjekësore
bull; Keshilla Mjeksore
bull; Shkarkime Mjeksore
bull; Grupet e Semundjeve
bull; Semundjet infektive
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,973
Postime: 9,559
Postimi i Fundit:
Mirësitë nga uji i detit….
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Astrologjia
(1 Duke Shikuar)
Këtu do të gjeni cdo informacion që ka të bëj me këtë degë kaq të mistershme e të bukur të Astrologjisë. Horoskop etj..
Moderatoret:
Natta
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 368
Postime: 3,424
Postimi i Fundit:
Gjumi dhe Shenjat
by
Hope
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
4 Jave Me Pare
Arkeologji dhe antropologji
Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 252
Postime: 525
Postimi i Fundit:
Shokohen shkencëtarët me këtë...
by
Soulmind
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
29-06-2018
Fenomene paranormale
(1 Duke Shikuar)
Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 151
Postime: 1,755
Postimi i Fundit:
Nga fuqia psikike, tek vdekja...
by
Vvetoni
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
19-07-2018
Enigma dhe mistere
Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 262
Postime: 1,348
Postimi i Fundit:
Cili është ndikimi që ka hëna...
by
Natta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
29-07-2018
Fizikë dhe Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 522
Postime: 2,306
Postimi i Fundit:
Teoria e Tokës se Rrafshët -...
by
ricky_ch
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Dite me Pare
Gjeologji dhe Gjeografi
Nën-Forume:
bull; Turizmi
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 386
Postime: 1,416
Postimi i Fundit:
Bregdeti i Vlorës “pushtohet”...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
25-06-2018
Bota e Kompjuterit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Informatikë
Një hap drejt eksplorimit të botës virtuale, aty ku 1 dhe 0 përbëjnë kompjuterin, një ndër shpikjet më madhështore të shekullit të kaluar.
Nën-Forume:
bull; Mobile
bull; Networking
bull; Reklama të Faqeve
bull; Links Të Huaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 531
Postime: 3,087
Postimi i Fundit:
Fqe per shkarime programesh...
by
Poshnjari
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
3 Dite me Pare
Karakteret shpirtërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Diskutime fetare dhe anti-fetare
Çdo temë që do të hapet dhe do të ketë në përmbajtje të tij, lidhje me fenë.
Nën-Forume:
bull; Foto
bull; Video
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 89
Postime: 1,411
Postimi i Fundit:
Mea Maxima Culpa : Silence in...
by
Loverboy
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
27-06-2018
Besimtarët katolik
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin katolik.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 133
Postime: 1,501
Postimi i Fundit:
Nese Europa nuk na pranon se...
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Besimtarët musliman
(3 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin musliman
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,227
Postime: 9,274
Postimi i Fundit:
Audio dhe Video Islame
by
Violetta
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
1 Javë më Parë
Besimtarët ortodoks
(1 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin ortodoks
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 37
Postime: 114
Postimi i Fundit:
Mallkimet apo bekimet e Shen...
by
ilia spiro
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Jave Me Pare
Besimtarët bektashi
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin bektashi.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 4
Postime: 74
Postimi i Fundit:
Dita e Ashures: Fëmijët...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
25-10-2015
Ateizëm
(1 Duke Shikuar)
Persona që nuk kanë një kult, që nuk kanë një frymezues shpirtëror dhe që nuk besojnë në dicka përtej qënies së tyre. Nuk arrijnë ta konceptojnë fjalën perëndi, besojnë në atë cfarë shohin dhe frymezimin e gjejnë vetëm tek vetëvetja. Besojnë më shumë tek përparimi njerëzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerëzore.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 73
Postime: 2,745
Postimi i Fundit:
Njerëzit më inteligjentë janë...
by
Soulmind
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
04-02-2018
Bindje idesh lidhur mbi besimin
Në këtë forum do të ketë bashkëbisedime nga të gjitha rrymat e besimit dhe si të thuash është një pikë takimi lidhur mbi të gjitha këto kultura shpirtërore.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 323
Postime: 5,504
Postimi i Fundit:
Sektet, si po i shkatërrojnë...
by
Darius
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
05-05-2018
Sport
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Futboll
(3 Duke Shikuar)
Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate.
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Nën-Forume:
bull; Kampionati Europian-2016.
bull; Futbolli Shqipëtar
bull; Kampionati Botëror
bull; Liga e Kampioneve
bull; Kupa Uefa
bull; Kampionati Italian
bull; Kampionati Francez
bull; Kampionati Anglez
bull; Kampionati Spanjoll
bull; Kampionati Gjerman
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,196
Postime: 8,307
Postimi i Fundit:
Europiani 2020!
by
ricky_ch
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
12 Ore me Pare
Sporte të tjera
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Nën-Forume:
bull; Formula 1
bull; Tenis
bull; MotoGp
bull; Peshengritje
bull; NBA- Basketboll
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 264
Postime: 1,040
Postimi i Fundit:
Regullat e sigurise ne lidhje...
by
Zana1
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Jave Me Pare
Lojrat Olimpike 2008
(2 Duke Shikuar)
Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 23
Postime: 226
Postimi i Fundit:
Cili shtet do te kete me shum...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
10-01-2016
Lojrat Olimpike 2012
Olimpiada 2012- Londer
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 56
Postime: 244
Postimi i Fundit:
Çmenden mediat serbe, ja se...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
06-08-2016
Lojrat Olimpike dimerore 2014
Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 2
Postime: 14
Postimi i Fundit:
Shqiptarja, atletja më e mirë...
by
Eugeneral
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
07-06-2017
Forume të tjera
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Kuriozitete
Kuriozitete të ndryshme nga bota që na rrethon.
Moderatoret:
Drejtori
Nën-Forume:
bull; Kuriozitete Rreth Bimëve
bull; Kuriozitete Rreth Shpendëve
bull; Kuriozitete Rreth Kafshëve
bull; kuriozitete rreth insekteve
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 2,995
Postime: 16,774
Postimi i Fundit:
Uji rrjedh ne te kundert
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
3 Jave Me Pare
Lojra
(2 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Drejtori
Nën-Forume:
bull; Gjëegjëza të ndryshme
bull; Lojë Inteligjente
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 290
Postime: 17,630
Postimi i Fundit:
Keni dicka per t'i thene...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
35 Minuta Me Pare
SmS
Moderatoret:
Drejtori
Nën-Forume:
bull; SmS Dashurie
bull; SmS Humoristike
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 9
Postime: 1,018
Postimi i Fundit:
SMS i FUNDIT
by
Nicktjeter
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
View Articles
22-06-2018
Humor
Moderatoret:
Drejtori
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 211
Postime: 6,646
Postimi i Fundit:
Cfare do thoje ne varrim...
by
Drejtori
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
24-07-2018
Chit - Chat
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Rreth Kanalit Shqipëria
Çdo gjë rreth kanalit shqipëria.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 49
Postime: 218
Postimi i Fundit:
Kerkes Per Te Qene Ne Staf
nga Walker
10-02-2018
Ankesat për Stafin Shqipëria
Për çdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 244
Postime: 1,544
Postimi i Fundit:
Pse Fshihen Ankesat Pa Marr...
by
Nicktjeter
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
View Articles
06-06-2017
Kërkesa për Access level 5
Bëni kërkesat tuaja për acc në kanalin #Shqipëria
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 215
Postime: 1,020
Postimi i Fundit:
deshira per tu be @ admin
by
Aver
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
20-05-2017
mIRC Plus
Bëni pyetje, kërkesa dhe shkarkime për scripte dhe addonse të ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 20
Postime: 93
Postimi i Fundit:
Fajtori-Script!! Script Per...
by
Gjykatesi-EL
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
01-05-2017
ForumiVirtual
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Mbi këtë forum
(3 Duke Shikuar)
Komentet, sugjerimet tuaja mbi këtë forum, të rejat më të fundit që janë shtuar.
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 125
Postime: 4,006
Postimi i Fundit:
Verejtje sugjerime te ndryshe...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
2 Jave Me Pare
Lajmërime dhe Reklama
(2 Duke Shikuar)
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 144
Postime: 577
Postimi i Fundit:
Falas - mësimi i gjuhëve të...
by
WxP
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
View Articles
4 Jave Me Pare
Sondazhe dhe votime
Këtu mund të diskutoni rreth aktualitetit shqipëtar. Tema të ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 100
Postime: 6,926
Postimi i Fundit:
Si u njohet me ForumiVirtual
by
Soulmind
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
14-02-2018
Arkiva e forumit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Arkiva
(3 Duke Shikuar)
Temat me pjesemarrje të herëshme do ti gjeni të arkivuara në këtë nënforum.
Nën-Forume:
bull; Temat e Postimet ngjitese
Veprimet e Forumit:
Shfaq RSS feed te ketij forumi
Statistikat e Forumit:
Tema: 375
Postime: 337,251
Postimi i Fundit:
Si e pershkruani antarin...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
View Articles
3 Jave Me Pare
Shënoji Forumet si të Lexuar
|
Liderat e ForumiVirtual
Ç'kemi ndonjë të re?
Anetare Aktivë Aktualisht...
There are currently 155 users online. 4 anëtarë dhe 151 vizitorë
Numri më i madh i anëtarëve në linjë ishte 7,146, 08-03-2018 më 07:56.
lrm;frozen
Statistikat e Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Tema
60,363
Postime
905,449
Anëtarë
16,284
Përshëndesim anëtarin më të ri, Emiliano Likaj
Blogs
98
Entries
385
Last 24 Hours
0
Latest Blog Entry, Ktheni fotografite dhe videot e fshira me EasUS Recovery by Poshnjari
Postimet e Fundit
kitrra 123 iu përgjigj një teme Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni? in Diskutime shoqërore
20 Minuta Me Pare
kitrra 123 iu përgjigj një teme Keni dicka per t'i thene dikujt? in Lojra
23 Minuta Me Pare
Loverboy iu përgjigj një teme Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni? in Diskutime shoqërore
2 Ore me Pare
jana80 iu përgjigj një teme Njofime per konkursin e letersise 2018 in Konkursi i letërsisë!-2018.
8 Ore me Pare
Vvetoni iu përgjigj një teme Kam Mall.... in Diskutime shoqërore
12 Ore me Pare
ricky_ch iu përgjigj një teme Europiani 2020! in Futboll
12 Ore me Pare
jana80 iu përgjigj një teme Kam Mall.... in Diskutime shoqërore
12 Ore me Pare
ricky_ch iu përgjigj një teme Europiani 2020! in Futboll
12 Ore me Pare
Vvetoni iu përgjigj një teme Njofime per konkursin e letersise 2018 in Konkursi i letërsisë!-2018.
12 Ore me Pare
jana80 iu përgjigj një teme Njofime per konkursin e letersise 2018 in Konkursi i letërsisë!-2018.
12 Ore me Pare
Vvetoni hapi një temë Çka ki mu ba kur të rritesh? in Diskutime shoqërore
13 Ore me Pare
Vvetoni iu përgjigj një teme Europiani 2020! in Futboll
13 Ore me Pare
Vvetoni iu përgjigj një teme Cfare kenge jeni duke degjuar ? in Muzika shqiptare dhe e huaj
13 Ore me Pare
Artin iu përgjigj një teme Cfare po beni ne keto momente? in Lojra
13 Ore me Pare
Temat e reja
Çka ki mu ba kur të rritesh?
lrm; Postuar Nga Vvetoni lrm;(0 replies)
13 Ore me Pare in Diskutime shoqërore
Nje pytje mbi Etiken
lrm; Postuar Nga Nicktjeter lrm;(9 replies)
2 Dite me Pare in Diskutime shoqërore
Zysh
lrm; Postuar Nga NeVertiti lrm;(3 replies)
2 Dite me Pare in Diskutime shoqërore
Kifle (kroasana)
lrm; Postuar Nga netflix lrm;(2 replies)
2 Dite me Pare in Kuzhina Shqipëtare
Fqe per shkarime programesh falas...
lrm; Postuar Nga Poshnjari lrm;(0 replies)
3 Dite me Pare in Links Të Huaj
Poll
Results: Fotomania-Korrik-Travels
1-Bryzh- Belgjike
9.09%
2-Avenida Viera Souto
27.27%
3-Liqeni i madh
36.36%
4-City of dream
27.27%
5-Takim me qiellin
9.09%
6-Travel and tell no one
18.18%
7-Rrug e boshatisur
18.18%
8-Morning street
36.36%
9-Ne dritaren e makines time
9.09%
10-Shetitje verore ne nje qytet internacional
18.18%
11-Larg zemres
18.18%
12-Bramante Spiral Staircase
27.27%
13-Embelsi mbremje.
18.18%
14-Edinburg-Skoci
36.36%
15-Drejt teje
18.18%
Detyre e Shumfishte Sondasezh.
Votuesit: 11. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
Me te Mirat
Dikush po mbjell errësirën mes nesh
lrm;Postimi i Fundit Nga C3nI lrm;(20 replies)
1 Javë më Parë in Të ndryshme
Nese Europa nuk na pranon se në...
lrm;Postimi i Fundit Nga Violetta lrm;(18 replies)
1 Javë më Parë in Besimtarët katolik
Krijimet e muajit gusht 2018.
lrm;Postimi i Fundit Nga Monique lrm;(17 replies)
1 Javë më Parë in Konkursi i letërsisë!-2018.
Fjalët e një mjeku pasi bëri...
lrm;Postimi i Fundit Nga Violetta lrm;(12 replies)
1 Javë më Parë in Diskutime shoqërore
Europiani 2020!
lrm;Postimi i Fundit Nga ricky_ch lrm;(11 replies)
12 Ore me Pare in Futboll
Skizofrenia: Diagnoza dhe...
lrm;Postimi i Fundit Nga Hope lrm;(11 replies)
3 Jave Me Pare in Mjekësia
Ku jane femijet e mij?
lrm;Postimi i Fundit Nga Hope lrm;(10 replies)
1 Javë më Parë in Diskutime shoqërore
Nje pytje mbi Etiken
lrm;Postimi i Fundit Nga Darius lrm;(9 replies)
1 Ditë më Parë in Diskutime shoqërore
Blog
Ktheni fotografite dhe videot e...
I bëtë format kompjuterit tuaj dhe pastaj u kujtuat se kishit një foto, video apo dokument të rëndësishëm që u fshi? Fshitë pa dashje një foto, video apo skedarë tjetër dhe tani doni ta riktheni atë?...
lrm;Postuar Nga Poshnjari lrm;(0 Comments)
1 Javë më Parë in Poshnjari
Cfarë bleve për herë të fundit?
Pse kishe gje kunder ti??
Ishin dhurat gjat promovimit.[/QUOTE]
Po ku di ti qa eshte promovimi? Shikonu njeher vitin aty ne fund se le nam me keto blerjet tua.
lrm;Postuar Nga kitrra 123 lrm;(0 Comments)
1 Javë më Parë in kitrra 123
Referime
arta besim bonoparti bonton challenge chat fajtori chat shqiperia dashuria dashurie dhurata engjejt eshte fashion femra forum shqiptar gezuar 8 marsi hajdarmataj internet of things jeta kufij libra libra shqip marku mbreteri microsoft windows ndjenje nictjeter rama xhafa tahiri rroshi shkarko urime 8 marsi
Tag
arta besim eshte forum shqiptar gezuar 8 marsi hajdarmataj marku microsoft windows rama xhafa tahiri rroshi urime 8 marsi
-- Forumi
-- Vizitoret
---- Kuqe
---- blu
---- Jeshil
Na Kontaktoni
Fv
Rregullat e Pordorimit
Kreu
Të gjitha kohët janë në GMT +1. Ora tani është 07:45.
Rezervuar nga vBulletin™ Version 4.2.5 Copyright copy; 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Optimisation provided by
DragonByte SEO v2.0.41 (Pro) -
vBulletin Mods amp; Addons Copyright copy; 2018 DragonByte Technologies Ltd.Copyright ©2004-2017 ForumiVirtual.ComProudly Powered by: vBSocial Wall

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:1.551ms 黑ICP备09072263号