INSERT INTO sites(host) VALUES('ekai.pl') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) ekai.pl 网站价值¥115,282(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is ekai.pl at pl.whois-servers.netDOMAIN NAME:
ekai.pl

registrant type: organization

nameservers: ns1.alx.pl. [193.22.169.153]

ns1.ekai.pl. [85.128.30.227]

created: 2002.06.08 13:00:00

last modified: 2016.04.14 08:20:26

renewal date: 2017.06.07 14:00:00no optiondnssec:
Unsigned

REGISTRAR:


Agnat Sp. z o.o.

ul. Gdańska 107

85-022 Bydgoszcz

Polska/Poland

+48.52 3667777

+48.52 3667788

bok

www.domena.plWHOIS database responses:
http://www.dns.pl/english/opiskomunikatow_en.htmlWHOIS displays data with a delay not exceeding 15 minutes in relation to the .pl Registry system

Registrant data available at http://dns.pl/cgi-bin/en_whois.pl

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 ekai 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:ekai.pl - pierwsze źródło informacji o Kościele
Description:ekai.pl - magazyn internetowy Katolickiej Agencji Informacyjnej. Wiadomości związane z Kościołem z Polski, ze świata, z Twojej diecezji; wywiady, opracowania, dokumenty, blogi, ciekawostki, wspólnoty.
Keywords:kościół,boże narodzenie,modlitwa,jan paweł ii,Bóg,Jezus,diecezja,ewangelia
Body:
ekai.pl - pierwsze źródło informacji o Kościele
ekai.pl
Piątek, 13 maja 2016
Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej; św. Marii Dominiki Mazzarello, dziewicy
Najnowsze
Biblioteka
Papież
Kultura
Moja diecezja
Sanktuaria
Wspólnoty
Dziedzictwo
Europa
Jan Paweł II
Dział Najnowsze:
Polska
Watykan
Świat
Ekumenizm
Temat dnia
Raport
Wywiad
Komentarze
Z prasy
Misje
Religijność
RV
Wideo
Zapowiedzi
Polecamy
Patronaty
Konkurs
Prymas Tysiąclecia
ŚDM
Rekolekcje
Księgarnia eKAI.pl
Oferta KAI
Jesteś tu:
Strona główna
Adam Sztaba: muzyka sposobem na przekazanie orędzia miłosierdzia
5 rad prof. Yago de la Ciervy dla dziennikarzy przed ŚDM
Marsze dla Życia i Rodziny w 140 miastach
Przedłużono zapisy do Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji ŚDM
Caritas organizuje zbiórkę na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Ekwadorze
1
2
3
4
5
Dziennikarze KAI komentują
Trzy fundamenty Europy
Franciszek, odbierając w piątek Nagrodę Karola Wielkiego, wołał o nowy europejski humanizm bazujący na trzech filarach: zdolności do integracji, zdolności do dialogu i zdolności do rodzenia. Jego przemówienie było marzeniem o powrocie przez Unię Europejską do tych ideałów, które postawili przed nią Ojcowie Założyciele, głęboko tkwiący w ideale chrześcijańskim.
Rok Święty Miłosierdzia
Mecz miłosierdzia w Rzymie
Prison Match to tytuł przygotowywanego w Roku Miłosierdzia projektu resocjalizacyjnego, który zaowocuje m.in. meczem piłkarskim między więźniami z Polski i Włoch oraz długometrażowym filmem dokumentalnym.
Światowe Dni Młodzieży 2016
O. Leon Knabit twarzą Małopolski w czasie ŚDM
O. Leon Knabit będzie twarzą kampanii promującej Małopolskę w czasie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Tyniecki benedyktyn z małopolskimi koralami na szyi i hasłem „Młodość to stan ducha” pojawi się w mediach społecznościowych, spotach telewizyjnych i billboardach.
Warto wiedzieć
35. rocznica zamachu na Jana Pawła II
13 maja mija 35. rocznica zamachu na Jana Pawła II. W bocznej części Placu św. Piotra w Watykanie umieszczona jest płyta, upamiętniająca zamach na papieża-Polaka 13 maja 1981 r.
Konkurs
„Fatima” – konkurs w 99. rocznicę objawień Maryjnych
Katolicka Agencja Informacyjna zachęca do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przy współpracy z wydawnictwem Fronda. Do wygrania 5 egzemplarzy książki „Fatima. Stuletnia tajemnica. Nowo odkryte dokumenty 1915 -1929” autorstwa Wincentego Łaszewskiego.
Polecamy!
Zaprenumeruj serwis agencyjny KAI!
Codzienny serwis KAI to kilkadziesiąt depesz agencyjnych, obejmujących wydarzenia z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem Polski oraz Watykanu.
Pierwszy w Polsce #KatoTweetup
Procesja św. Stanisława na Skałkę
Ekwador potrzebuje pomocy
1050. rocznica chrztu Polski - obchody w Gnieźnie i Poznaniu
Przyznano nagrodę dziennikarską quot;Ślad quot; 2016
Celebracja święta niedzieli Miłosierdzia Bożego w Krakowie
1/1
Moja diecezja
W Poznaniu 55 kandydatów przyjmie święcenia diakonatu i prezbiteratu
W archidiecezji poznańskiej święcenia kapłańskie otrzyma w tym roku 26 nowych diakonów i 29 prezbiterów. Święceń kapłańskich udzieli im abp Stanisław Gądecki, a także biskupi pomocniczy Grzegorz Balcerek i Damian Bryl.
Sanktuaria
Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Wejherowie
Kalwaria Wejherowska odwiedzana przez rzesze pielgrzymów i turystów jest po Kalwarii Zebrzydowskiej i Pakoskiej trzecim najstarszym sanktuarium w Polsce.
Dobre miejsca
Ośrodek duchowości chrześcijańskiej, edukacji i kultury „Centrum Wiara i Kultura”
Centrum Wiara i Kultura jest miejscem wydarzeń duchowych, edukacyjnych i kulturalnych.
Polecane serwisy
Papież w Polsce 2016 |
Chrzest Polski |
Księgarnia ekai |
Sfinks |
Św. Wojciech |
Gaudium |
Dziedzictwo |
Opoka |
Katolickie Radio D. Płockiej |
ISKK |
PS-PO.pl |
Brewiarz
Wideo
ŚDM News
Gdzie chrzest, tam nadzieja
Dobry film
Młody Mesjasz
Film Młody Mesjasz konsekwentnie pozostaje wierny objawieniu Bożemu, czyli jedynemu źródłu wiedzy o Panu Jezusie. Korzysta przy tym z tak zwanych apokryfów, czyli pism wczesnochrześcijańskich, które nie zostały wcielone do kanonu ksiąg świętych, ale nie wypacza ich treścią czystości ewangelicznego źródła. Wykorzystuje apokryfy jedynie do ubogacenia wyobraźni zarówno twórców, jak i widzów, niezbędnej do hipotetycznej rekonstrukcji wydarzeń z dzieciństwa Pana Jezusa.
Kinoteka Katechety ma nowego Partnera
Od września 2015 pod patronatem Jego Ekscelencji Biskupa Marka Mendyka ruszył nowy projekt KAI i Domu Medialnego Św. Wojciech. Projekt skierowany jest do katechetów oraz nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy wspierając się specjalnie przygotowanymi konspektami będą włączać się w szeroko rozumianą edukację filmową. Ma zachęcać do wykorzystywania bogatych zasobów współczesnej kinematografii w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
1/1
Dobra książka
Adwokat
Prawniczy thriller, którego akcja toczy się w I wieku. „Adwokat” jest pierwszą powieścią historyczną tego autora, utrzymaną w konwencji thrillera prawniczego. Czytelnik zostaje przeniesiony do świata sprzed dwóch tysięcy lat, w czasy Imperium Rzymskiego i wszechobecnego dyktatu rzymskiego prawa. Autor odnajduje inspirację w hipotezach dotyczących dwóch ksiąg nowotestamentowych napisanych przez Łukasza: Ewangelii i Dziejów; oba teksty, dedykowane enigmatycznemu Teofilowi, mogły być spisane na potrzeby rzymskiego procesu Pawła z Tarsu. Singer tworzy historię życia Teofila, żyjącego w I wieku adwokata rzymskiego, który na swej drodze spotyka postaci znane z kart Nowego Testamentu.
Święty Wojciech. Śladami pierwszego patrona Polski
Spodoba się wam historia najsławniejszego Wojciecha w Europie, który ucząc się w szkole przykatedralnej w Magdeburgu, chodził na wagary, a gdy przebywał na dworze cesarza Ottona – a był już wtedy biskupem – zbierał nocą buty dworzan i je czyścił.
Zrozumieć Kościół. Eklezjologia praktyczna
Jak Kościół, kształtując swą dzisiejszą postać, dba o to, by pochodziła ona z nauczania Jezusa, a zarazem odpowiadała na wyzwania naszych czasów? Po raz pierwszy przedstawiciele teologii systematycznej i teologii pastoralnej wspólnie stają przed wyzwaniem ukazania dzisiejszej wizji i postaci Kościoła. Konkretnie i jasno pokazują, że w zmieniającym się świecie Kościół powszechny ma swoją przyszłość pod warunkiem, że rozwija się zgodnie z zamysłem Jezusa: jest otwarty na świat, na religie i społeczeństwa niechrześcijańskie, na konkretne sytuacje i wyzwania kulturowe.
Ta książka stanowi cenną inspirację dla wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć Kościół.
Piosenka
Życie Jeda w ogromnym stopniu ukształtowały muzyka i błędy jego sławnego ojca. Jed chce zaśpiewać własną, całkowicie odmienną piosenkę, lecz jej melodia i słowa wydają się nieuchwytne, a marzenia o karierze muzycznej – nie do spełnienia. Ale wszystko zmienia się, kiedy muzyk spotyka na swojej drodze Rose. Pod wpływem miłości do córki właściciela winnicy tworzy pełną emocji piosenkę. Ma nadzieję, że stanie się ona kluczem do sławy. I wtedy przychodzi pokusa, ta sama, która wiele lat wcześniej zwiodła jego ojca…Jed i Rose wyruszają we wspólną podróż, podczas której będą badać granice złożonej sobie nawzajem przysięgi. Książka napisana na podstawie scenariusza Richarda L. Ramseya.
Pismo Święte Nowego Testamentu
Oddajemy do rąk Czytelników Pismo Święte Nowego Testamentu – najnowsze, tj. piąte wydanie Biblii Tysiąclecia, opracowane przez zespół biblistów polskich z inicjatywy benedyktynów tynieckich. Publikacja została opatrzona słowem wstępnym ks. abp. Stanisława Budzika – metropolity lubelskiego. Atrakcyjna forma podkreśla wagę treści zawartych w Księdze. Duży druk sprawia, że teksty są przejrzyste, również więc osoby starsze i mające problem ze wzrokiem mogą czytać i rozważać Ewangelie, Dzieje Apostolskie, Listy Apostolskie oraz Apokalipsę św. Jana. Jest to także doskonały prezent na I Komunię Świętą i bierzmowanie.
Ojczyzno ma... Śpiewaj z Natalią. Pieśni patriotyczne dla dzieci
Patriotyzm jest jedną z najważniejszych postaw obywatelskich. Aby pomóc rodzicom i wychowawcom w tym wielkim trudzie, jakim jest wychowanie w duchu patriotyzmu, wydaliśmy unikatową książkę „Ojczyzno ma... Śpiewaj z Natalią. Pieśni patriotyczne dla dzieci”. Jest to niezwykła publikacja łącząca historię i tradycję z muzyką oraz dobrą zabawą.
Księga patriotyczna
„Księga patriotyczna” Wydawnictwa Sfinks jest publikacją ukazującą dorobek kulturowy naszego narodu, tradycje muzyczne, jak również najważniejsze wydarzenia z historii Polski. Książka zawiera przystępny słownik pojęć patriotycznych i najważniejszych wydarzeń z historii Polski, takich jak m.in. chrzest Polski, Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego, patriotyzm, husaria czy też Żołnierze Wyklęci. W słowniku znajduje się opis wydarzeń i miejsc, o których powinien wiedzieć każdy Polak.
1/1
Najchętniej czytane
Co Sobór Watykański II wniósł w życie Kościoła?
Rekolekcje 2016
Syn premier Beaty Szydło wśród nowo wyświęconych diakonów
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
ŚDM od kuchni
Obchody 1050. rocznicy Chrztu Polski
Zapowiedzi wydarzeń
Toruń: FISHMOB Cała Polska tańczy dla Jana Pawła II
Chrzest i miłosierdzie tematami najbliższego Święta Dziękczynienia
Warszawa: stołeczni arcybiskupi na 150-leciu gminy Wawer
Marsze dla Życia i Rodziny w 140 miastach
Przemyśl: 21 maja ingres abp. Adama Szala – nowego metropolity przemyskiego
Warszawa: Tydzień Modlitw o Powołania do Małżeństwa po raz trzeci
Polecamy
Biuro Pielgrzymkowe DROGA
Rekolekcje 2016
Księgarnia ekai
Kościół. Stereotypy, uprzedzenia, manipulacje
artykuły
blogi
Polska
Uczczono pamięć gen. Andersa i żołnierzy 2. Korpusu Polskiego
Mszą św. w katedrze polowej uczczono 46. rocznicę śmierci gen. Władysława Andersa oraz 72. rocznicę rozpoczęcia zwycięskiego szturmu żołnierzy 2. Korpusu Polskiego na wzgórze Monte Cassino. Eucharystii przewodniczył biskup polowy Józef Guzdek. W homilii ordynariusz wojskowy zachęcił obecną na Mszy św. młodzież do brania przykładu z życia bohaterów narodowych, do których zaliczany jest gen. Anders.
1500 Skautów Europy z 11 krajów przyjedzie do Krakowa
Chrzest i miłosierdzie tematami najbliższego Święta Dziękczynienia
Otwarcie świątyni Opatrzności Bożej przed 11 listopada br.
Rekonesans lotniczy przed pielgrzymką papieża Franciszka
Informacje z diecezji
Reklama
Watykan
Papież ustanowi komisję ds. diakonatu kobiet w Kościele
Powołanie komisji ds. zbadania diakonatu kobiet zapowiedział Franciszek podczas spotkania z uczestniczkami posiedzenia Międzynarodowej Unii Wyższych Przełożonych Zakonów Żeńskich (UISG).
Papież przyjął zwierzchnika wspólnoty religijnej bektaszytów
Franciszek: nigdy nie przestaniemy być dzieckiem Boga
Ojciec Święty modli się za ofiary pożaru w Kanadzie
Tablica upamiętni bohaterskiego irlandzkiego księdza
Dziedzictwo
Świat
Delegacja episkopatu z Francji u uchodźców w Calais
Delegacja francuskiego episkopatu odwiedziła w czwartek uchodźców i migrantów przebywających w obozie, zwanym dżunglą, w Calais. Na czele delegacji stał przewodniczący Konferencji Biskupów Francji abp Georges Pontier z Marsylii.
Muzułmanie oburzeni represjami ze strony władz rosyjskich
Polska odeszła od nauczania Jana Pawła II w sprawie uchodźców
Ponad stu ochrzczonych w Roku Miłosierdzia
Polacy walczą o uratowanie kościoła św. Wojciecha w Chicago
Ekumenizm i dialog międzyreligijny
Religie będą wspólnie chronić dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym
Muzułmański uniwersytet al-Azhar w Kairze i patriarchat koptyjsko-prawosławny podpisały porozumienie, w którym zawarli wytyczne dotyczące ochrony dzieci przed ich wykorzystywaniem seksualnym.
Franciszek wzorem reformatora
Kard. Nycz na Ekumenicznej Liturgii Męczenników
Słowak pełnomocnikiem UE ds. wolności religijnej
Metropolita Hilarion przeciwstawia się cerkiewnym fundamentalistom
Blogi
Zobacz listę blogów #187;
O. Stanisław Jaromi, Chrześcijanin - ekolog
Rocznica tragedii w Czarnobylu
Ks. Ignacy Soler
Święta Katarzyna Sieneńska ze smartfonem
Misja Kamerun
O wychowaniu dzieci w Kamerunie
Wolontariusze Don Bosco
Madagaskar – wyspa życzliwości.
Powrót na górę strony
Wydarzenia
Papież
Kultura
Dla ducha
Blogi
Tablica ogłoszeń
Moja diecezja
Dziedzictwo
Europa
Forum
Copyright copy; KAI 2016
Serwis KAI (tekstowy)
FotoKAI
AudioKAI
Reklama
Oferta KAI
O serwisie
Redakcja
Kontakt
Regulamin
RSS
KAI zastrzega wszelkie prawa do serwisu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.ekai.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego serwisu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody KAI zabronione i stanowiąc naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych. /Zapraszamy do prenumeraty serwisu prasowego KAI: tel. 22 635 77 18 e-mail: marketing@ekai.pl/
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Tweety na temat @ekaipl
Facebook

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:1.441ms 黑ICP备09072263号