INSERT INTO sites(host) VALUES('ekademia.pl') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) ekademia.pl 网站价值¥321,950(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is ekademia.pl at pl.whois-servers.netDOMAIN NAME:
ekademia.pl

registrant type: organization

nameservers: 188-165-18-52.ovh.net.

sdns2.ovh.net.

created: 2007.08.21 08:15:59

last modified: 2016.10.10 17:09:43

renewal date: 2021.08.21 08:15:59no optiondnssec:
Unsigned

REGISTRAR:


OVH SAS

2 Rue Kellermann

59100 Roubaix

Francja/France

+48.717500200

https://www.ovh.pl/abuse/WHOIS database responses:
http://www.dns.pl/english/opiskomunikatow_en.htmlWHOIS displays data with a delay not exceeding 15 minutes in relation to the .pl Registry system

Registrant data available at
http://dns.pl/cgi-bin/en_whois.pl

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 ekademia 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多
Alexa标题

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:Ekademia.pl | Otwarta Platforma E-Learningowa
Description:
Keywords:
Body:
Ekademia.pl | Otwarta Platforma E-Learningowa
Toggle navigation
Blogi
Katalog kursów
Twój Profil
Pomoc
Blogi
Katalog kursów
Twój Profil
Pomoc
Pomagamy sprzedawać kursy, szkolenia i konferencje za prowizję.
Zobacz jak...
Zarejestruj się teraz
otrzymasz dostęp
do darmowych kursów
Jak zwiększyć przychody ze szkoleń 8 razy?
Sprzedawaj nagrania ze szkoleń na żywo w wersji on-line lub na DVD
Wyobraź sobie, że zorganizowanie kolejnej edycji tego samego szkolenia nic Cię nie kosztuje, nie płacisz za salę, za catering, za materiały drukowane.
Wyobraź sobie, że jedynym kosztem szkolenia jest wynagrodzenie dla trenera, który je przeprowadził #8230; chyba, że Twoja firma wykupiła od niego prawa i nawet tego kosztu już nie masz.
Jak bardzo wzrosłyby dochody Twojej firmy, gdybyś mógł pozbyć się większości kosztów związanych z organizacją szkoleń?
W 2008 roku firma MBC zorganizowała 6 dniowe szkolenie. Przychody z jego przeprowadzenia wyniosły 45 tys. zł. Szkolenie zostało nagrane amatorską kamerą, zmontowane i wystawione do sprzedaży w formie kursu on-line oraz nagrań na DVD. Dzięki temu przychody z tego jednego szkolenia wyniosły ponad 300 tysięcy złotych.
Kursy internetowe lub płyty DVD z nagranymi wcześniej wykładami to najpopularniejsza forma e-learningu na Ekademia.pl.
Ekademia.pl pozwala łatwo i szybko wprowadzać do sprzedaży kursy składające się z jednego lub wielu nagrań audio lub video. Nasz system automatycznie rozpoznaje format pliku i wyświetla odpowiedni odtwarzacz oraz bezpieczny link umożliwiający pobranie pliku tylko uprawnionym do tego kursantom. Możliwe jest również umieszczanie odtwarzacza pomiędzy tekstem za pomocą prostych Kodów Ekademia.
Pliki można umieścić na naszych serwerach za pomocą wygodnego menadżera plików lub wskazać pliki umieszczone na zewnętrznych serwerach.
Jak zwiększyć sprzedaż szkoleń na żywo nawet o 59%?
Sprzedawaj dostęp do transmisji on-line ze szkolenia żywo
Czy wiedziałeś, że 59%* osób regularnie szkolących się, uczestniczyłoby w szkoleniach częściej, gdyby mogli robić to przez Internet? Brak czasu, zbyt wysokie koszty podróży i noclegu, zbyt duża odległość oraz brak możliwości opuszczenia biura lub domu (np. z powodu małych dzieci) uniemożliwia wielu osobom udział w Twoich szkoleniach. Są to problemy obiektywne, których nie zniweluje obniżka cen lub uatrakcyjnienie szkolenia.
Czy wiedziałeś, że transmisję na żywo ze szkolenia można dzisiaj przeprowadzić nawet za pomocą telefonu komórkowego takiego, jak iPhone**? Oczywiście jest to skrajny przykład, ale całkowicie realny.
Czy wiedziałeś, że aby przeprowadzić transmisję on-line ze szkolenia na żywo potrzebujesz tylko: mikrofonu i serwera radiowego (sam dźwięk) albo kamery i serwera video (video i dźwięk) oraz Ekademii, która pozwoli to spiąć w produkt?
Kursy na Ekademii zawierają moduł czatu, który oprócz typowego czatu tekstowego, zawiera zintegrowany odtwarzacz dźwięku w standardzie SHOUTCAST. Serwery SHOUTCAST do nadawania dźwięku są bardzo tanie #8211; pokój na 100 osób można nabyć za 20 zł miesięcznie. A samo nadawanie wymaga mikrofonu, darmowej aplikacji WinAmp z darmową wtyczką i dostępu do Internetu***.
Oprócz czatu tekstowego i odtwarzacza dźwięku, Ekademia pozwala w ramach czatu wyświetlić do 10 zakładek z dowolnymi multimediami. Mogą to być slajdy PowerPoint w wersji on-line, video z YouTUBE lub innego serwisu #8211; praktycznie dowolna forma multimediów dająca się zagnieździć (EMBED) w stronie.
Aby nadawać video, wystarczy w formularzu MULTIMEDIA wkleić kod EMBED z jednej z wielu darmowych lub płatnych usług umożliwiających transmisję video na żywo. Jednym z lepszych jest YouTUBE Live Events albo USTREAM.TV, który pozwalają za darmo transmitować video bez ograniczeń****. Aby nadawać video na żywo wystarczy kamera (USB lub MiniDV) oraz dostęp do Internetu*****.
Najlepiej połączyć nadawanie video z audio i dać Klientom wybór #8211; nie wszyscy mają wystarczająco szybki Internet, aby oglądać video, nie wszyscy czują potrzebę widzieć wykładowcę.
* na podstawie badania przeprowadzonego przez MajewskiBC.pl.
** aplikacja USTREAM BROADCASTER na iPhone umożliwia transmisję video na żywo za darmo, dla płynności wymagane jest łącze o prędkości wysyłania powyżej 500 kbps.
*** audio w wersji mono kodowane z jakością 64kbps daje bardzo dobrą jakość dźwięku, a ma tak małe wymagania, że możliwa jest transmisja za pomocą Internetu 3G.
**** wersja darmowa może wyświetlać reklamy, istnieje też wersja płatna.
***** transmisja video wymaga łącza o prędkości wysyłania powyżlogintabsej 500 kbps dla dobrej jakości.
Jak podnieść prestiż szkoleń na rynku?
Oferuj uczestnikom automatyczny egzamin sprawdzający wiedzę
Dlaczego kursy i szkolenia oferujące formalne uprawnienia są tak popularne? Ponieważ po takim kursie uczestnik ma potwierdzone kompetencje, które ułatwiają mu zdobycie pracy, awansu czy nawet kontraktu.
Dlaczego na rynku pojawiają się instytucje certyfikujące umiejętności #8211; ze znajomości języków obcych, programowania, zarządzania systemami IT itd.? Ponieważ pracodawcy i kontrahenci oczekują często sformalizowanego potwierdzenia, że druga strona ma odpowiednie kwalifikacje.
Dlaczego certyfikaty ukończenia różnych wartościowych szkoleń nie mają dzisiaj już takiego znaczenia, jak kiedyś? Ponieważ aby otrzymać taki certyfikat wystarczy uczestniczyć w szkoleniu, nie potwierdza on umiejętności.
Firma #8222;Henc i spółka #8221; s.c. prowadzi na Ekademii kursy dające formalne, państwowe uprawnienia w branży turystycznej. Jako pierwsza w Polsce zaczęła prowadzić te kursy w całości przez Internet za aprobatą i po kontroli odpowiednich instytucji.
Dzięki bardzo rozbudowanemu modułowi quizów, na Ekademii możliwe jest bezpieczne*, wiarygodne* i kontrolowane prowadzenie automatycznie sprawdzanych egzaminów.
Ekademia pozwala utworzyć zestawy wielu rodzajów pytań, każdemu przypisać wagę, kary za błędne odpowiedzi i informacje zwrotne. W oparciu o te zestawy możliwe jest tworzenie quizów, do których przypiszemy konkretne lub losowo wybrane pytania. Nie tylko zestaw pytań może być losowany dla każdego uczestnika, również kolejność pytań jak i kolejność odpowiedzi w każdym pytaniu.
Organizator może dowolnie ustalić czas trwania egzaminu, liczbę prób, odstęp między próbami a nawet hasło, wymagane, aby do egzaminu podejść. Quizy mogą być sprawdzane całkowicie automatycznie, albo posiadać pytania, które oceni trener.
Ekademia sama wyliczy ocenę na podstawie systemu oceniania, jaki wybierze organizator. Ocena wyliczana jest indywidualnie dla każdego pytania, każdego quizu i całego kursu, jeśli zawiera on wiele elementów podlegających ocenie (quizy, zadania czy nawet fora dyskusyjne)
* czas rozpoczęcia quizu jest zapisywany w bazie danych, niemożliwe jest oszukanie systemu poprzez zmianę czasu w komputerze czy ponowne załadowanie strony.
Jak zorganizować dotowany kurs internetowy?
Wykorzystaj nasz zaawansowany system raportowania i śledzenia uczestników
Kursy dające formalne uprawnienia, prywatne szkoły i kursy dofinansowane z publicznych pieniędzy wymagają bardzo szczegółowego raportowania. Nie tylko oceny są ważne. Często trzeba zaprezentować dane nt. aktywności każdego uczestnika na każdym etapie kursu.
Organizatorzy takich kursów tracą często mnóstwo pracy na zbieraniu raportów od trenerów i z różnych rozproszonych systemów. W przypadku kontroli, brak odpowiedniej dokumentacji szkoła lub organizator kursu dającego uprawnienia może stracić prawo do kształcenia. Firmy prowadzące kursy dotowane z pieniędzy publicznych #8211; zwłaszcza Unijnych #8211; mogą stracić dotację.
Na Ekademii prowadzono każdy rodzaj sformalizowanych kursów #8211; dające formalne uprawnienia, dofinansowane z pieniędzy publicznych a nawet prywatną szkołę policealną. Dzięki temu opracowaliśmy system raportowania, który daje bardzo dokładny wgląd w aktywność każdego uczestnika kursu i który nieraz przeszedł próbę kontroli.
Za pomocą rozwijanego menu możemy natychmiast zobaczyć, które moduły widział dowolny kursant, jakie otrzymał oceny z quizów.
Dzięki szczegółowym raportom możemy przejrzeć całą historię aktywności dowolnego uczestnika w ramach całego kursu lub pojedynczego jego elementu.
Raport zbiorczy pokaże nam, które elementy kursu cieszą się powodzeniem, a które należałoby uatrakcyjnić.
Raporty można eksportować do dalszej obróbki wedle własnych potrzeb.
Jak uprościć obsługę finansową w firmie szkoleniowej?
Śledź sprzedaż za pomocą historii zamówień, e-maili i SMSów!
Czy nadal przyjmujesz zamówienia na Twoje szkolenia i kursy telefonicznie, albo e-mailowo?
Czy nadal tracisz mnóstwo czasu na dogadywanie się z Klientem co do formy zapłaty, ustalanie danych do faktury czy wystawianie i wysyłanie faktur?
Czy nadal musisz ciągle logować się na swoje konto bankowe, aby sprawdzić, czy nowy uczestnik opłacił szkolenie?
Ekademia.pl umożliwia błyskawiczną integrację* z wszystkimi popularnymi formami płatności #8211; od przelewów Internetowych, przez karty kredytowe do zwykłych przelewów. Klient samodzielnie zamawia i płaci za udział w szkoleniu #8211; Twoja firma musi to tylko zaksięgować #8230; co dzięki Ekademii również jest dziecinnie łatwe i bardzo przyjemne.
Wyślemy Ci e-mail z wszystkimi danymi każdego złożonego i opłaconego zamówienia. Powiadomimy bez dodatkowych opłat SMSem o właśnie opłaconym zamówieniu.
Dajemy Ci do dyspozycji niepostykanie rozbudowaną Historię zamówień. Możesz filtrować wyniki po blisko 20 parametrach i grupować je według produktów lub nazwiska Klienta.
Bezpośrednio z e-maila albo z historii zamówień możesz wystawić elektroniczną fakturę VAT, którą wyślemy Klientowi. Wygenerujemy też dla Ciebie miesięczne zestawienie faktur i korekt.
Zamówienia możesz również przypisać do grup, które sam utworzysz #8211; co pomoże Ci analizować zainteresowanie kolejnymi edycjami szkolenia w czasie.
Oczywiście listę zamówień możesz eksportować w formatach CSV, TSV i XML.
* płatności obsługuje PayU.pl. Jeśli zdecydujesz się sam rozliczać Klientów, obowiązywać Cię będzie dodatkowo prowizja PayU.pl (poniżej 3%). Jeśli zlecisz obsługę finansową nam, prowizja PayU.pl jest już wliczona w naszą prowizję.
Wykorzystaj potęgę Ekademii w swoim biznesie!
Mamy najbardziej zaawansowany system do zarządzania firmą wiedzową!
Zarejestruj się!
p
E-Learning |
Kursy Internetowe |
Szkolenia stacjonarne i Konferencje |
Artykuły |
E-Booki |
Książki |
Serwisy |
Płyty CD/DVD
Bestsellery
Ostatnio zmodyfikowane
Losowe kursy i szkolenia
copy; 2007-2017 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin
icons by: komodomedia.com, Glyphicons.com
p
icons by: komodomedia.com, Glyphicons.com

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:1.579ms 黑ICP备09072263号