INSERT INTO sites(host) VALUES('booknet.com.pl') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) booknet.com.pl 网站价值¥412,099(不含域名),MYIP.CN网站综合数据统计 - 域名,Alexa,PR,反向链接,关键字
   【推荐】秀网互联|集群主机|免备案空间 网站目录,免费收录各类优秀网站

  
                    
免备案|美国|韩国|香港机房T2供您选择

网站页面信息

标题:
描述:
关键字:
sponsored links:
连接:
图片:
网站历史:

网站流量与估价

网站流量:
网站估价:  (注:不包含域名价值,不代表公司价值)

网站排名

Alexa全球排名:
Google Page Rank:
toolbarqueries.google.com
www.google.cn
www.google.ca
www.google.co.uk
www.google.fr
www.google.de
真假PR鉴别:   (提示:若此处显示网站与查询网站不同,则疑为劫持PR)
Sogou Rank:
百度快照日期:

搜索引擎收录

搜索引擎收录情况反向链接
 谷歌Google:
 百度Baidu:
 微软Bing:
 搜搜Soso:
 雅虎Yahoo:
 有道Youdao:
 搜狗Sogou:

服务器信息

Web服务器:
IP地址:    
IP所在地:

域名注册信息

注册人:
Email:
ICANN注册机构:
创建时间:
修改时间:
过期时间:
状态:
Name Server:
Whois Server:

Alexa 排名走势数据

流量统计: 当日 一周平均 三个月平均
排名:
PV:
日独立IP:

网站在各国/地区的排名

国家/地区访问比例

下属子站点被访问比例

Alexa 排名走势图

Alexa Reach走势图

Google 网站趋势

域名 Whois 记录

Who is booknet.com.pl at pl.whois-servers.netDOMAIN NAME:
booknet.com.pl

registrant type: individual

nameservers: ns1.rhosting.eu.

ns2.rhosting.eu.

created: 2015.06.30 17:52:04

last modified: 2016.05.30 12:00:36

renewal date: 2017.06.30 17:52:04no optiondnssec:
UnsignedTECHNICAL CONTACT:


company: Michau Enterprises Limited

street: Chytron 26, Office 21

city: 1075 Nicosia

location: CY

phone: +357.22761649

last modified: 2012.04.06

REGISTRAR:


Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

tel.+357.22761649

fax:+357.22767543

e-mail:domains

http://www.AfterMarket.pl/contact.phpWHOIS database responses:
http://www.dns.pl/english/opiskomunikatow_en.htmlWHOIS displays data with a delay not exceeding 15 minutes in relation to the .pl Registry system

Registrant data available at http://dns.pl/cgi-bin/en_whois.pl

网站缩略图

sponsored links:

网站访问速度测试

国内Ping速度测试      国内TraceRoute路由测试
美国Ping速度测试      美国TraceRoute路由测试

网站关键字指数 (越高越热门)

域名 booknet 其他后缀注册情况   查看更多

后缀 注册时间 到期时间 是否注册
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

同类相似网站

查看更多
Alexa标题

模拟搜索引擎蜘蛛抓取

Title:Booknet
Description:
Keywords:
Body:
Booknet
Booknet
Książki, podręczniki i lektury, które warto znać
Księżyc w codziennym funkcjonowaniu człowieka
Dawid
|
16 grudnia 2016
Energetyczne oddziaływanie księżyca wydaje się oczywiste #8211; jego potęga oraz ogromna moc, wpływająca na codzienność człowieka okazuje się powszechnie znana. Niejednokrotnie zdarza się, że ludzie dostosowują swoje plany i cele do faz księżycowych, z uwagi na wsparcie, jakie zapewnia emitowana przez niego energia. Ciekawym sposobem na usprawnienie podobnego przedsięwzięcia okazuje się zaopatrzenie w kalendarz księżycowy #8211; zawiera on informacje, niezbędne do określenia kolejnych faz księżyca i jego wpływu na ludzką rzeczywistość.
Moc księżyca wsparciem dla ludzi
Realizacja założonych celów może okazać się dużo łatwiejsza, jeśli weźmie się pod uwagę oddziaływanie księżycowej mocy #8211; poszczególne daty i umiejscowienie księżyca na niebie zapewniają rozmaitą energię, która niezaprzeczalnie wpływa na codzienną aktywność człowieka.
W związku z tym można uznać, że współpraca z księżycową mocą jest wysoce zasadna #8211; korzystanie z naturalnej i olbrzymiej energii zapewnia bowiem skuteczność i sukces.
Jak korzystać z kalendarza księżycowego?
W omawianej książce zawarte są podstawowe informacje dotyczące okresów, w których korzystnie jest rozpoczynać poszczególne aktywności #8211; wystarczy sprawdzić, jaka data jest właściwa i dostosować się do wskazówek.
NoComments
Posted in Książki
Przepis na udany przepis kulinarny
Dawid
|
13 listopada 2016
Jak powinien wyglądać idealny przepis kulinarny? Zapraszamy do przeczytania poniższego poradnika #8211; informatora, w którym pokażemy, jakie przepisy kulinarne najbardziej kochają Polacy.
Po pierwsze #8211; stopień zaawansowania
Trzeba przyznać, że książki kucharskie o wysokim #8222;stopniu zaawansowania #8221; nie są dobrym rozwiązaniem dla większości Polaków. Nie wszyscy mają czas, by zawodowo męczyć się gotowaniem. Dlatego cenimy głównie te potrawy, które charakteryzują się krótkim czasem przyrządzania i doskonałymi walorami smakowymi.
Po drugie #8211; dostępność towarów
Ewa Wachowicz w swojej książce Ewa gotuje, przygotowała mnóstwo przepisów na dania, do których artykuły można stosunkowo łatwo znaleźć. Taki też powinien być idealny przepis #8211; prosty, szybki i tani. I co ważne #8211; w poszukiwaniu jego składników nie powinniśmy wyjeżdżać do dżungli amazońskiej.
Po trzecie #8211; sprawdzalność
Każdy przepis powinien być #8222;przetestowany #8221; przez osobę, która go napisała. W przeciwnym razie może się okazać, że to co ugotujemy, będzie nadawało się wyłącznie do śmietnika. Skoro zaczęliśmy gotować, to najprawdopodobniej chcemy to zjeść.
Istnieje wiele książek kucharskich, które mniej lub bardziej trafnie podają przepisy na konkretne potrawy.
NoComments
Posted in Książki, Literatura popularna
#8222;Zniszcz ten dziennik wszędzie #8221; – książka, która dostarczy ci mnóstwa zabawy!
Dawid
|
6 listopada 2016
Keri Smith, kanadyjska artystka konceptualna, stworzyła książkę, która zachwyciła ludzi na całym świecie. Ta nietypowa publikacja nie służy bowiem do czytania, a do #8230; niszczenia! (więcej hellip;)
NoComments
Tags: zniszcz ten dziennik wszędziep
Posted in Książki
Co byś zrobił, gdyby okazało się, że cała historia to kłamstwo?
Dawid
|
21 października 2016
Choć tytuł brzmi, jak zapowiedź książki fantasy, to wcale tak nie jest. Wiele osób we współczesnym świecie twierdzi, że historia została zaprojektowana przez osoby, które miały z tego jakąś korzyść. Jak jest naprawdę?
Winnych szukać u góry
Całkiem spore grono osób z autorem Davidem Icke na czele głosi, że wszelkie zło tego świata wynika z takich właśnie planów osób, które zajmują obecnie czołowe stanowiska na świecie. Oznacza to nie mniej, nie więcej, a to, że każda wojna lub inne ważne wydarzenie, było zamierzone i miało przynieść korzyści określonej grupie osób. Ludzie mieli cierpieć, ludzie mieli nie dostrzegać prawdy.
David Icke i inni rzucają cień wątpliwości
Autorzy, osoby znane, czy zwykli blogerzy, którzy wyjawiają swoje opinie na tematy związane z różnymi spiskami robią wszystko, aby udowodnić swoje racje. Sprawiają, że wśród setek tysięcy ludzi, pojawia się pewna niepewność. I choć nie jest to żaden dowód, to i tak im wystarcza, do tego, aby ich opinia oraz domniemane dowody mogły dotrzeć do kolejnych osób. Najprawdopodobniej taki jest ich cel i na ten moment to im wystarcza. Jednak pytanie, czy gdyby to była prawda, ktokolwiek dopuściłby do tego, aby takie książki, artykuły, czy wpisy zostały opublikowane?
NoComments
Posted in Książki
Książka o ciąży i połogu
Dawid
|
4 października 2016
#8222;Ciężarówką przez 9 miesięcy #8221; to jedna z pozycji w literaturze adresowana do kobiet spodziewających się dziecka oraz ich bliskich #8211; partnerów, znajomych i rodziny. Książka ta ukazuje okres ciąży przez pryzmat żartu, z pełnym uwzględnieniem potrzeb, lęków i emocji, jakie towarzyszą ciężarnym kobietom. Pisana jest w formie poradnika, mającego przybliżyć nieco tematykę ciąży, porodu oraz połogu i tym samym zniwelować lęki i obawy kobiet przed nieznanym.
Żartobliwy poradnik dla ciężarnych
Treść książki Ciężarówką przez 9 miesięcy charakteryzuje się lekkością oraz swobodą tekstu #8211; z tego względu książkę czyta się łatwo i z przyjemnością, staje się ona formą przekazania konkretnych informacji w przystępny i humorystyczny sposób.
Kobiety odnajdą w książce wiadomości odnoszące się do fizycznych aspektów ciąży i porodu, jak również późniejszej pielęgnacji noworodka i radzenia sobie z własnymi emocjami.
Książka prezentem dla kobiety w ciąży
Zastanawiając się nad pomysłem na prezent dla kobiety w ciąży warto uwzględnić zakup omawianej książki #8211; z uwagi na swój swobodny charakter stanie się ona miłym upominkiem, ułatwiającym przystosowanie się kobiety do nowej roli, będąc jednocześnie sposobem na uspokojenie stresu i emocji.
NoComments
Tags: książkip
Posted in Książki
Popularna literatura młodzieżowa
Dawid
|
3 października 2016
W Wielkiej Brytanii najpopularniejsze książki dla młodzieży sprzedają się rewelacyjnie. Najbardziej poczytną pozycją jest obecnie #8222;Harry Potter i przeklęte dziecko #8221;, która bazuje na scenariuszu sztuki teatralnej autorstwa Jacka Thorne #8217;a.
Akcja książki osadzona jest niecałe 20 lat od zakończenia przygód słynnego czarodzieja w powieści J.K. Rowling #8222;Harry Potter i Insygnia Śmierci #8221;. Bohater piastuje stanowisko Ministra Magii, ma na głowie wiele obowiązków, a mroczna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Tytułowym przeklętym dzieckiem jest najmłodszy syn Harry #8217;ego Pottera #8211; Albus, który musi zmierzyć się z widmami przeszłości swojego ojca. Premiera książki w Polsce odbędzie się dopiero w nocy z 22 na 23 października obecnego roku.
Książki z gatunku literatura młodzieżowa często skupiają się na mrocznej i tajemniczej tematyce, którą możemy znaleźć między innymi w popularnej na Wyspach Brytyjskich książce #8222;Osobliwy dom pani Peregrine #8221;. Bohaterem książki jest szesnastolatek, który przypływa na pełną grozy wyspę, na której niegdyś znajdował się sierociniec. Cała akcja otoczona jest aurą tajemniczości i licznych zagadek, którym młody Jakub musi sprostać.
Bardzo poczytną pozycją jest również powieść Flanagana Johna. Literatura młodzieżowa w jego wydaniu bazuje na wielu obecnych w kulturze motywach fantastycznych. #8222;Zwiadowcy. Wczesne lata. Bitwa na wrzosowiskach #8221; to idealna pozycja dla każdego, kto lubuje się w wyimaginowanych światach, pełnych mroku i tajemniczości.
NoComments
Tags: literatura młodzieżowap
Posted in Książki, Literatura młodzieżowa
O czym traktuje książka #8222;Dzieci Hurina #8221;?
Dawid
|
21 września 2016
Tolkien jest znany głównie ze swoich największych dzieł. Zaliczyć do nich można oczywiście Władcę Pierścieni, Hobbita i wiele, wiele innych dzieł. Niestety nie wszystkie książki jakie ten wielki pisarz stworzył, zostały ukończone i wydane przed jego śmiercią. Jedną z nich są #8222;Dzieci Hurina #8221;.
Motyw przewodni książki
#8222;Dzieci Hurina #8221; Tolkiena, opisują losy tytułowego założycie jednego z wielkich rodów. Niestety są one naznaczone niesamowitym cierpieniem, gdyż przez kilkadziesiąt lat był on więziony przez złego Melkora. Czytając książkę, można jednak dojść do wniosku, że nie opisuje ona wyłącznie fikcyjnych zdarzeń. Dlaczego?
Przeznaczenie
Dzieci Hurina J.R.R. Tolkien to powieść o ludzkim przeznaczeniu. Rodzina Hurina została bowiem na wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności padła ofiarą przekleństwa rzuconego przez Melkora. Tym samym jej członkowie zaczęli umierać w sposób niewyjaśniony, bądź też #8211; mimowolnie dopuszczali się nieodpowiednich czynów.
Czym jest książka?
#8222;Dzieci Hurina #8221; to książka, która opisuje walkę człowieka z jego przeznaczeniem. Wniosek jest jeden #8211; nawet najpotężniejszy człowiek nie może skutecznie opierać się swemu przeznaczeniu. Choćby nie wiadomo, jakim tytanem był (tak jak tytułowy Hurin).
NoComments
Tags: Dzieci Hurinap
Posted in Książki
Rozmowy z Bogiem #8211; inne spojrzenie na świat
Dawid
|
10 września 2016
#8222;Najgłębszym sekretem jest to, że życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. ( #8230;) W związku z tym nie staraj się dowiedzieć kim jesteś, staraj się dowiedzieć kim chcesz być. #8221;
/Rozmowy z Bogiem, tom 1/
Autor #8222;Rozmów z Bogiem #8221;
Neale Donald Walsch, radiowiec i dziennikarz pochodzący ze stanu Wisconsin w USA, w swojej trylogii odpowiada na szereg pytań nurtujących człowieka już od zarania dziejów. W swoim dziele porusza tematy Boga, wiary, sensu istnienia, dobra i zła, pochodzenia wszechświata czy jakie jest miejsce człowieka w świecie. Autor podaje, że dzieło jest napisane językiem automatycznym, co znaczy, że sam Bóg podyktował mu odpowiedzi na zadawane pytania, a on je tylko zapisywał.
Prawdy wiary zawarte w książkach
Książki nie są próbą stworzenia nowej religii, ale znalezienia odpowiedzi na pytania, na które zazwyczaj trudno jest cokolwiek odpowiedzieć. Autor głosi wszechmoc Bożą, neguje istnienie piekła, zmienia pojęcie dobra i zła, ogłasza Boga kreatywną, świadomą istotą, zaś człowieka bytem składającym się z ciała, duszy i umysłu, stworzonego na podobieństwo Boga.
Jeśli spodobała Ci się fabuła tych książek #8211; od długiego czasu na naszym rynku istnieje już polskie wydanie Rozmów z Bogiem. Lektura polecana jest szczególnie dla osób, które znajdują się na zakręcie i poszukują nowej drogi życia.
NoComments
Posted in Książki
Przybory plastyczne dla ucznia
Dawid
|
13 sierpnia 2016
Jednym z głównych elementów wyprawki szkolnej na nowy rok są przybory plastyczne. Dotyczy to zwłaszcza młodszych dzieci, które w ramach zajęć wykonują dużo prac artystycznych, zdobiących później korytarze szkoły. Jak wybrać odpowiednie przybory szkolne Legolas.pl, które sprawdzą się przy takich zadaniach?
Kolorowy zawrót głowy
Kredki, flamastry i farby to podstawa. Prace dzieci zachwycają wszystkich feerią barw. Dobrze byłoby więc, aby wybrany zestaw miał jak najwięcej kolorów. Dzięki temu maluch będzie mógł puścić wodze fantazji i przedstawić świat w ulubionych odcieniach. Kupując kredki, warto zwrócić uwagę na to, czy są wytrzymałe, jak często się łamią i czy dobrze leżą w dłoni małego artysty. W kwestii wyboru tych przyborów szkolnych można polegać na opinii zaprzyjaźnionych rodziców.
Papierowy świat
Kolorowe mazaki na nic się nie przydadzą, jeśli nie zadbamy o papier, na którym dziecko będzie mogło tworzyć swoje dzieła. Pierwsze próby są często nieudane, dlatego warto od razu zaopatrzyć się w całą ryzę. Oprócz zwykłego, białego papieru, przyda się blok papierów kolorowych, który można wykorzystać do różnego rodzaju wycinanek i wyklejanek. Wśród oferowanych produktów są papiery samoprzylepne i fluorescencyjne.
NoComments
Posted in Edukacja, Książki
Karteczki samoprzylepne, czyli co każdy czytelnik mieć powinien
Dawid
|
20 czerwca 2016
Jeśli czytanie to nasza największa miłość, z pewnością lubimy otaczać się gadżetami, które uprzyjemniają lekturę. Ładne zakładki do książek, kubek z ulubionym cytatem, koszulka ze zdjęciem pisarza, którego podziwiamy – te rzeczy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród miłośników książek. Są jednak jeszcze inne, tanie i mniej oczywiste gadżety, które bez wątpienia powinny się znaleźć w wyposażeniu mola książkowego. (więcej hellip;)
NoComments
Posted in Bez kategorii
larr; older
Search
Najnowsze wpisy
Księżyc w codziennym funkcjonowaniu człowieka
Przepis na udany przepis kulinarny
#8222;Zniszcz ten dziennik wszędzie #8221; – książka, która dostarczy ci mnóstwa zabawy!
Co byś zrobił, gdyby okazało się, że cała historia to kłamstwo?
Książka o ciąży i połogu
Archiwa
Grudzień 2016
Listopad 2016
Październik 2016
Wrzesień 2016
Sierpień 2016
Czerwiec 2016
Maj 2016
Kwiecień 2016
Marzec 2016
Luty 2016
Styczeń 2016
Grudzień 2015
Listopad 2015
Październik 2015
Wrzesień 2015
Sierpień 2015
Lipiec 2015
Kategorie
Bez kategorii
Edukacja
Książki
Książki z księgarni
Literatura kobieca
Literatura młodzieżowa
Literatura popularna
copy; 2016 Booknet. All Rights Reserved. Theme By: Rose City Gardens.

数据更新时间

正在更新   

常用工具

桌面软件: MyIP网站信息状态条  WebShot网页快照  SiteMapMaker网站地图生成 
网站信息: Alexa排名查询  PageRank查询/真假PR鉴别/PR劫持检测  外链检查  搜索引擎收录  搜索引擎反向链接  域名注册查询 
网页编辑: 颜色代码选择器  Html特殊符号 
网站调试: 蜘蛛抓取模拟  网站Header信息  网页源代码查看 
代码转换: 火星文查询  繁体/简体转换  Html/js代码转换  Html/UBB代码转换 
友情连接: CodeForge免费源码 CodeForge.com PCFans IT资讯 Ngnix Lighttpd GPhone中国    更多... (PR<5自动转内页)
网站地图: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500
免责声明 | 联系我们 | 交换友情链接 | 广告位招商QQ: 963-067-469
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:1.618ms 黑ICP备09072263号